تعبیر خواب طوفان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب طوفان

طوفان به عنوان یکی از سمبل های اصلی و شناخته شده ی رویا، معمولا با احساس نگرانی، ترس، استرس، انتظار برای یک اتفاق بد و یا بدبینی مرتبط است. طوفان در دنیای واقعی، به عنوان پدیده ای مخرب شناخته شده است و انسان همواره به دنبال راه هایی بوده تا زندگی خود را در برابر این بلای طبیعی محافظت کند. طوفانی که در رویا شاهد آن

هستید، بسته به شدت و تاثیری که بر جای میگذارد، تعابیر مختلفی نیز به خود میگیرد.

تعبیر خواب طوفان و تخریب ساختمان

اگر در رویا مشاهده کنید که طوفان، خانه و محل زندگی شما را تخریب کرده است، باید بدانید که خانه در رویا، به آرامش و آسودگی روانی شما اشاره دارد. ممکن است در این زمان، آرامش خود را در خطر دیده یا احساس کنید که توانایی کنترل تنش های فکری را ندارید. نکته ای که درباره ی طوفان باید همواره در نظر داشت این است که طوفان به همان ترتیب که در واقعیت یک بلای طبیعی است، در رویا نیز، اشاره به پدیده ای دارد که خارج از اراده و پیش بینی شما رخ داده و ممکن است ایده ای برای مقابله یا پیش گیری از آن نداشته باشید. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، از دخالت اطرافیان در زندگی شخصی خود دچار ناراحتی شده باشید یا احساس کنید که منافع و آرزو ها و آینده ی شما تحت تاثیر قرار گرفته است. این رویا از شما می خواهد تا توانایی های خود را شناخته و پیش از هر اقدامی، بر اعمال و احساسات خود تسلط پیدا کنید. شاید لازم باید تا از دیگران فاصله گرفته یا به آن ها ثابت کنید که خودتان صاحب زندگی شخصی تان هستید.

تخریب خانه و ساختمان گاها می تواند به رویدادی غیر منظره اشاره کند که بخشی از زندگی روزمره ی شما را تخریب ساخته است. ممکن است اخیرا شرکتی که در آن مشغول به کار بوده اید دچار ورشکستگی شده باشد یا به دلیل مشکلی خاص، از ادامه ی تحصیل بازمانده باشید. طوفان، به جهان بینی و احساس شما به این اتفاقات اشاره دارد. در ذهن شما، اتفاقات اخیر به یک طوفان شدید تشبیه شده است. این رویا از شما می خواهد تا به نواحی جدیدی از زندگی خود سفر کرده و اجازه ندهید که شکست های فعلی، شما را از دیدن یا کشف فرصت های جدید ناامید کند.

زمانی که طوفان به عنوان یک سمبل مثبت ظاهر می شود

طوفان مانند هر پدیده ی طبیعی، میتواند منجر به تبدیل و تغییر شود. طوفان می تواند به زندگی شما شکل جدیدی داده و شما را وادار کند تا تغییرات جدیدی در افکار و شغل و روابط خود ایجاد کنید. تخریب ها در طبیعت، در کنار تولید و تولد وجود دارند و هیچ گاه متوقف نمی شوند. انسان همواره از آسیب دیدن فرار می کند اما این فرار صرفا او را به آسیبی جدید دچار می کند. اما این آسیب ها صرفا فرساینده و کاهنده نیستند. بلکه می توانند شکل جدیدی به زندگی شما داده و شما را به فعالیت های جدیدی مشغول سازند. این رویا از شما می خواهد تا درباره ی دیدگاه ها و جهان بینی خود به آگاهی بیشتری دست پیدا کنید و اجازه ندهید که دلسردی و ناامیدی شما را متوقف سازد. تداوم ترس تنها باعث میشود تا در چرخه ی فرار و آسیب پذیری بیشتر قرار بگیرید.

تعبیر خواب آگاهی از طوفان

اگر در رویا احساس کنید که به وسیله ی شخص یا یک منبع اطلاع رسانی، درباره ی وقوع یک طوفان آگاه می شوید، باید بدانید که آن منبع خبر، بخشی از ناخودآگاه و شخصیت آینده نگر شما می باشد. ممکن است در این زمان، با تحلیل عوامل و شرایط، به صورت ناخودآگاه به این نتیجه رسیده باشید که ممکن است مشکلی در نتیجه ی عملکرد فعلی به وجود آید. این مشکلات می توانند در مسیر پروژه هایی که مشغول پیگیری آن ها هستید، روابط یا محیط کار به وجود آیند. این رویا از شما می خواهد تا با بررسی شرایط فعلی، به درک عمیق تری از ایرادات ممکن برسید و قبل از وقوع مشکل، از آن پیشگیری کنید. از طرفی این رویا ممکن است تنها به بدبینی و نگرانی عمیق شما درباره ی سرنوشت امور اشاره داشته باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...