تعبیر خواب زمین

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زمین

زمین در خواب، با سمبل هایی مثل خاک، آب و حیات مرتبط است. این تعبیر مربوط به زمانی است که زمین و سیاره ی زمین را به شکلی خاص در خواب خود مشاهده کنید و اتفاقی که برای زمین در حال رخ دادن است توجه شما را به خود جلب کند. این خواب می تواند دیدگاه های کلی شما درباره ی فلسفه ی مرگ، زندگی و زیستن را شامل شود.

زمین سومین سیاره ی سامانه ی خورشیدی است. عدد 3 در تعبیر خواب، سمبل احساسات و شهود می باشد و این خواب می تواند به پرسش های ذهنی شما در زمینه های شهودی اشاره داشته باشد.

از نظر واژه شناسی ایرانی، زم یکی از فرشتگان دین زرتشت بوده است که با پسوند ین، زمین را به وجود آورده است. زمین در میان چهار سیاره ی سنگی گردان به دور خورشید ( تیر، ناهید زمین و مریخ) زمین بزرگترین آن هاست. این خواب می تواند به تلاش شما برای پیوند دادن مفهوم های شهودی و ذهنی به فرم های بصری یا حسی قابل لمس و درک اشاره داشته باشد. مخصوصا اگر در زندگی بیداری، شما یک هنرمند یا نویسنده باشید.

هم اکنون زمین، خانه ی میلیون ها گونه از جانداران است که انسان یکی از آن هاست. اما ممکن است در خواب خود، دوره ای خاص از زمین، مثل گذشته یا تجسمی از آینده ی آن را مشاهده کنید. فضایی که در خواب مشاهده می کنید، تصویرگر فضای ذهنی شماست و اتفاقاتی که در خواب شما برای زمین رخ می دهد، لزوما قرار نیست که در دنیای واقعی رخ دهد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...