تعبیر خواب درخت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب درخت

درخت به ریشه ی  باور ها ، اعتقادات و گرایشات شما در زندگی واقعی اشاره میکند . از طرفی درخت ، نشان دهنده ی مسائلی است که اصول زندگی از این موضوعات ریشه گرفته و هم اکنون توسط فرد رویابین ، فراموش شده است .

تنه و شاخه ی درخت ، به قدرت و اصالت فرد اشاره دارد . اصول پایداری که فرد را به رشد و کمال رسانده است .

به طور خلاصه ، درخت نماد زندگیست . این رویا ، نحوه ی به کمال رسیدن فرد و اتصال و پیوند او با خانواده و اطرافیان را نشان میدهد .

این خواب ، مخصوصا به توانایی های منحصر به فرد شما اشاره میکند که زمینه ی رشد و شکوفایی بیش از پیش شما را فراهم می آورد .

خواب درخت ، پیام رشد و بالندگیست ، و با نشانه های مثبت و خوش یمن همراه است . این خواب نشان دهنده ی رشد معنوی و فکری شما در طول زمان است . این رشد حاصل تلاش و انرژی مثبت شما در انجام امور و یادگیری مهارت های مفید است . همینطور به خاطر مشارکت و همکاری شما با اشخاص دیگر است . چرا که درخت ، غالبا به کار ها و مشارکت های تیمی اشاره میکند . پس اشاره به موفقیتی دارد که دیگران نیز در به ثمر رسیدن آن دخیل بوده اند .

شاخه های درخت به روابط نزدیک و صمیمی فرد اشاره دارد و مجموعه ی روابط فرد با اشخاص مختلف مانند خانواده ، دوستان ، اقوام و محیط کار را نشان میدهد .

اگر در خواب ، درختی را در حال رشد کردن و روییدن ببینید ، نشان دهنده ی تلاش شما برای آگاهی و درک مساله ای در زندگی خانوادگی و یا جامعه ای است که با آن در ارتباطید .

درخت عموما سمبلی امیدبخش و امیدوار کننده است که فرد را به زندگی جدید و گرایشات با ارزش و مفید فرا میخواند . شاخه ها میتواند شما را به ایجاد روابط جدید و مشارکت های جدیدی دعوت کند که برای شما خوشایند خواهد بود .

در واقع شاخه ها ، نشان دهنده ی پتانسیل شما برای ایجاد روابط دوستانه ی جدید و مفید است .

درخت در گیاه شناسی ، از بادوام ترین گیاهان شناخته شده است و در خواب سمبلی قوی و پر مایه شناخته شده است .

در ساختار درخت شاخه هایی وجود دارد که به تنه ای بزرگ پیوسته است و در خواب ، شاخه ها به همین ترتیب به عناصر و نماد هایی اشاره میکند که از یک منشا تغذیه میکنند و اشتراکی قوی آن ها را به یکدیگر پیوند داده است .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...