تعبیر خواب باران

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب باران

باران غالبا به صورت سمبلی مثبت در رویا ظاهر میشود، اگر چه ممکن است در مواردی ترسیم کننده ی شرایط روحی نامساعد شما در وضعیت کنونی و در زندگی بیداری باشد، اما در مجموع خبر از رونق و گذر از این ایام را می دهد. ممکن است در این زمان اتفاقات ناراحت کننده ای برای شما اتفاق افتاده باشد و شما را دچار نگرانی یا ناامیدی کرده باشد. این خواب به شما درباره ی ماهیت اتفاقات و نتایج تلاش و صبر شما آگاهی می دهد.

ممکن است در حالت هشیار، خود را مسئول حوادث اخیر بدانید و از این بابت دچار عذاب وجدان شده باشید. ممکن است احساس کنید که عامل تمام بدبختی هایی بوده اید که رخ داده اند. اما این خواب از یه دوره ی تغییر و کمال آگاهی می دهد. باید منتظر نتایج مثبت بمانید. شما شاهد تغییری هستید که با سختی همراه بوده اما در نهایت نتیجه ای مثبت در پی خواهد داشت.

اگر در رویا مشاهده کنید که از پشت پنجره، به منظره ی باران خیره شده اید، باید بدانید که شما از درون سعی دارید تا آرامش روانی را کسب کرده و واقعیت اتفاقات موجود را ببینید. می دانید که جریان در مجموع مثبت است هر چند دیگران آن را یک فاجعه بدانند و پیشنهادات نا معقولی برای خروج از این بحران پیشنهاد دهند. شما از درون آگاه هستید که تنها باید صبر کرد. چرخه ای در حال پایان یافتن و مشکلات در حال بهبود یافتن هستند. هر چند دیگران بر خلاف شما فکر کنند.

اگر در رویا قطرات درخشان باران را بر روی گل ها و سبزه ها مشاهده کنید باید بدانید که گیاهان از رشد و شکوفایی فکری آگاهی می دهند. تلاش های شما اجازه داده اند تا ابعاد پنهان شخصیت شما بروز پیدا کرده و در نهایت به رشد برسند. هر چند این رشد با سختی همراه بوده اما در نهایت مثبت و الهام بخش خواهد بود.

اگر در رویا شاهد بارش غیر منتظره ی باران باشید، باید بدانید که در دوره ی بحران، شما قادر به درک ابعاد مثبتی هستید که دیگران به سبب جهان بینی خود آن ها را بی ارزش دانسته یا رد میکنند. از کسانی که برای وقوع این تغییرات تلاشی نکرده اند انتظار درک نداشته باشید. شما یک خود مستقل، اجراگر و تاثیر گذار هستید که به شرایط نامساعد تن نداده و برای تغییر و تبدیل آن تلاش کرده اید.

باران می تواند در ادامه با رنگین کمان و سرسبزی و هوای تازه همراه باشد. در عین حال هنگامی که باران در حال باریدن است، شما ممکن است به خانه یا جای امنی پناه برده یا به خاطر باران خیس شوید. باران در مجموع یک بحران نیست هر چند با ناراحتی همراه باشد بلکه یک جریان تبدیل و تغییر ارزشمند می باشد. جریانی که می تواند شما را به نواحی جدیدی از زندگی شخصی تان منتقل کند.

اگر در رویا علاقه مند باشید یا تلاش کنید که از مناظر مختلف باران عکس برداری کنید، باید بدانید که در این زمان شما در تلاش هستید تا درس جدیدی از اتفاقات گرفته و از آن ها استفاده کنید. ممکن است علاقه مند باشید تا این درس ها را با دیگران در میان گذاشته اما احساس کنید که دیگران قادر به درک این موضوع نیستند.  

این رویا اصل اساسی را به شما یادآور می شود و آن تجربه و دریافت متفاوت افراد ازجریان زندگی می باشند. بسیاری از افراد از روشن بینی کافی برای درک آموزه های زندگی برخوردار نیستند. اصولا در زندگی رشد معنوی ندارند و همین عامل زندگی خاکستری آن ها می باشد.

در مجموع می توان گفت باران سمبلی با چهره ی غمگین و ماهیتی مثبت است. دوره ی بارش باران می تواند شما را منفعل و افسرده کرده باشد. ممکن است در زندگی روزمره مشغول تجربه ی دوره ی بدی باشید. دوره ای که دیدگاه شما نسبت به زندگی را تضعیف کرده باشد. ممکن است احساس کنید که زندگی تا بیکران خاکستری و سرد شده باشد و قرار نیست که از این وضعیت خارج شوید. هوای بارانی نیز پهنه ی بزرگی از آسمان را خاکستری میکند. اگر در زمان بارش باران، خاطره ای از آسمان صاف به یاد نداشته باشید، ممکن است تصور کنید که آسمان می تواند تا بی نهایت به همین ترتیب ابری و بارانی و خاکستری باشد.

ذهن هوشیار نمیتواند در شرایط بد، کل ماجرا رو مشاهده کند. مثل انسانی که هوای خاکستری را مشاهده کرده و آه میکشد و گمان میکند که زندگی تماما همین هوای خاکستریست. در حالی که هزاران بار ثابت شده که اینطور نیست و هوای بارانی تموم خواهد شد. روی مثبت سمبل باران، تاثیر مثبت بارش باران بر غنی شدن زندگی و رشد و باروری می باشد. پس از باران اتمسفر زندگی شکل متفاوتی به خود گرفته و به سرعت احساسات مثبت جایگزین می شوند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...