تعبیر خواب آبیاری

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آبیاری

در تعبیر خواب روانشناسی، اب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده است و مرتبط با احساس زندگی، تولد و نشاط می باشد.به این ترتیب آبیاری می تواند به تلاش شما برای نشاط بخشی به فضا یا حوزه ای از زندگی تان اشاره داشته باشد که احساس می کنید در حال حاضر و در زندگی بیداری، دچار رکود شده است. این خواب نشان می دهد که شما در حال درک و یادگیری این موضوع هستید که برخی مسائل یا پروژه ها هستند که نیاز به توجه و رسیدگی دائمی شما دارند. توجه شما می تواند به بازدهی و کیفیت بیشتر این ایده یا پروژه کمک کند.

آبیاری گل ها و گیاهان می تواند سمبل روند درمانی باشد. این روند درمانی می تواند مربوط به مشکلات روانی یا جسمی باشد که در واقعیت با آن ها رو به رو هستید. این خواب به نتایج مثبت درمان و توجه به مشکلان روانی و جسمی تان صحبت می کند. شما در این خواب در حال درک این موضوع هستید که توجه به مشکلات شخصی تان می تواند سطح بالاتری از رضایت و خوشنودی از زندگی روزمره را برای شما فراهم آورد.

آبیاری همچنین می تواند با غنی سازی و رشد عاطفی و معنوی مرتبط باشد. همان طور که گل های یک باغ به کمک آبیاری و توجه به رشد و شکوفایی می رسند، در این زمان توجه و مراقبت شما از داشته های مادی و معنوی تان به شما کمک خواهد کرد تا به رضایت بیشتری از کیفیت احساسات خود برسید. در تحلیل این رویا، نوع باغ، احساسی که از دیدن این باغ به شما دست می دهد و انگیزه ی شما از آبیاری این باغ بسیار اهمیت دارد.

 اگر باغ در شما احساسی منفی را ایجاد کرده یا با سمبل های منفی همراه باشد، این خواب نشان دهنده ی بدبینی و نگرانی شما در مورد مسائلی است که در زندگی روزمره در حال بال و پر دادن و پرداختن به آن ها هستید.

 ممکن است احساس کنید که مسائلی که هم اکنون به آن ها می پردازید برای شما چندان خوشایند نبوده و ممکن است در طولانی مدت برای شما مشکلاتی را ایجاد کنند. ممکن است در پس انگیزه ها و اتفاقات، نوعی رمز و راز و ماجرای نامشخص نهفته باشد و این عدم شناخت شما را نسبت به ادامه ی پروژه یا رابطه ی عاطفی بدبین کرده باشد. این سمبل قوی تر خواهد شد اگر در رویایی با مضمون آب یاری با سمبل مار نیز رو به رو شوید.

زمانی که از آبیاری احساسی منفی در شما ایجاد شود، باید توجه داشته باشید که منشا این بدبینی و احساس منفی چیست؟ کدام بخش از انگیزه ها و اتفاقات برای شما نامفهوم و گنگ مانده؟ این عدم شناخت چگونه احساس نگرانی را در شما ایجاد کرده است؟ چگونه می توانید به احساسات منفی خود غلبه یابید؟ ممکن است احساس کنید که انگیزه های شما برای نشاط بخشیدن به زندگی خصوصی یا عاطفی تان دچار رکود شده یا ایده های شما در محیط کاری دیگر چندان کار آمد نیست. این خواب از شما می خواهد تا منشا این بی انگیزگی را شناسایی کرده و در جهت رفع آن ها بکوشید.

اگر در خوابی با مضمون آبیاری از شلنگ نیز استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که شلنگ می تواند نماد نحوه ی هدایت و بیان احساسات شما باشد. شلنگ نشان دهنده ی تجدید، جوان سازی و پاکیزگی است. شما لازم است تا ناراحتی های عاطفی خود را درمان ساخته و به بیان روشن عواطف خود بپردازید.

اگر در حین آبیاری،  وسایلی را در زید آب مشاهده کنید باید توجه داشته باشید که این وسایل می توانند نماد احساسات و افکار سرکوب شده ی شما باشند. این وسایل می توانند نشان دهنده ی احساس ناراحتی و پشیمانی شما به خاطر رها کردن یک پروژه یا هدف در گذشته داشته باشد که هم اکنون نوعی احساس پشیمانی را در شما ایجاد کرده اند.

دیدن یک آبریزگاه در یک پارک یا باغ  به اذعان جنبه های ناخودآگاه شما می پردازد. ممکن است در این زمان متوجه انرژی خاصی در درون خود شده باشید. مسائلی مانند ترس، جنسیت، تجاوز و ...

آگر در خواب برای آبیاری از یک آبپاش یا تفنگ آبی استفاده کنید این خواب نشان دهنده ی این معناست که شما به دنبال یافتن راهی برای ابراز خشم خود به شیوه ای کنترل شده و مهیج دارید. ممکن است خشم و انزجار خود را در قالب روشی سرگرم کننده مانند ورزش یا هنر یا جملات طنز ابراز کنید.

در نهایت می توان گفت که آب در رویا نماد ناخودآگاه و حالات احساسی شما در ذهنتان می باشد. آب ذاتا زنده و روان و مرتبط با انرژی بخشی و جریان زندگی می باشد. همچنین آب می تواند با معنویت، دانش، شفا و رفاه نیز مرتبط باشد.

آب در حالت گرم و جوشان می تواند نشان دهنده ی آشفتگی های ذهنی و احساسی باشد که در این زمان و در زندگی بیداری با آن ها مواجه هستید. این خواب می تواند به احساسات ناخودآگاه شما که کم کم در حال ظهور هستند مرتبط باشد. این خواب نشان می دهد که شما هم اکنون آماده ی پذیرش این احساسات هستید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...