تعبیر خواب آبشار

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آبشار

در تعبیر خواب روانشناسی آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده و هنگامی که در خواب با سمبل آب در ابعاد وسیع مواجه می شوید، در واقع در حال مشاهده و کاوش در ضمیر ناخودآگاه خود هستید. آبشار همچنین با احساس سقوط، خطر یا ریسک کردن مرتبط است. فضای زیر آبشار می تواند به فانتزی ها و رویاهای شما درباره ی کسب ثروت، قدرت یا موفقیت های عاطفی صحبت کند. آب می تواند به عنوان سمبل حیات بخشی و تولد ظاهر شود. آب همان قدر که در زندگی بیداری و کره ی خاکی اهمیت و ارزش دارد، در رویا نیز به شکل سمبلی تاثیر گذار، حیات بخش و مهم ظاهر می شود.

آبشار در خواب می تواند به احساس منفی شما درباره ی هجوم اتفاقات یا احساسات بد در زندگی بیداری صحبت می کنند. به طور مثال ممکن است در زندگی بیداری مشغول فعالیت های مهم و ارزشمندی باشید که به آن ها علاقه مند هستید اما تلمبار شدن یا هجوم ناگهانی فشار این مسئولیت ها شما را منفعل کرده و عملکرد شما را مختل ساخته باشد. این خواب از شما می خواهد تا توانایی های خود را شناخته و در جهتی مثبت از آتن ها بهره مند شوید. ممکن است در این زمان لازم باشد تا عملکرد خود را مدیریت کرده و اجازه ندهید که عدم کنترل شما بر زمان یا مسئولیت ها، باعث انفعال و عدم کارایی شما شود.

اگر در خواب آبشار را از موضع بالا مشاهده کنید، این خواب به احساس قدرت شما در برابر چالش ها و پروژه های جدیدی می باشد که پیش رو دارید یا تصمیم دارید به سراغ آن ها بروید. شما در این زمان توانایی های خود را شناخته و مایل هستید که خود را در چالش های جدیدی بیازمایید که برای شما منفعت های مالی یا احساسی والایی دارند.

آبشار یکی از پدیده های زمین شناسی است که در آن آب یک رودخانه از یک فلات یا مکانی مرتفع با سرعت زیاد به پایین یک دره یا دامنه می ریزد. از این رو تجلی کننده ی احساس سقوط می باشد. در تعبیر خواب روانشناسی، دره با احساس سقوط و دور شدن از ارتفاعات و نقاط قوت زندگی مرتبط است.

برخی معبرین آبشار را با مسائل بهداشتی مرتبط دانسته اند. در این دیدگاه دیدن صرف آبشار می تواند به نگرانی شما درباره ی هزینه های بهداشتی و درمانی مرتبط باشد.

اگر در خواب مشغول خوردن آب از یک آبشار باشید این خواب به تمایل شما برای رسیدگی به مسائل بهداشتی و درمانی تان اشاره دارد. ممکن است در این فکر باشید که در اسرع وقت به مسائل و مشکلات جسمی و روانی خود رسیدگی کنید.

آبشار در حالت مثبت، به طوری که دیدن آن برای شما خوشایند و با احساس لذت باشد، نشان دهنده ی امید شما برای کسب موفقیت یا ثروت در جریان یک سرمایه گذاری یا یک رابطه ی عاطفی می باشد.

خوابیدن در یک آبشار می تواند نماد کسب فضیلت و دانش شهودی می باشد.

آبشار می تواند نشان دهنده ی شما از یک شکست یا سقوط ناگهانی می باشد. ممکن است در این زمان به فکر انجام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از وقوع این حوادث باشید.

آبشار می تواند نشان از تسلیم شدن شما در برابر مشکلاتی باشد که به سمت شما هجوم آورده اند. در واقع این خواب تصویر گر شخصی است که احساس می کند توان مبارزه با حجم مشکلات فعلی را نداشته و خود را در برابر آن ها ضعیف می پندارد. با دیدن این خواب باید درباره دلیل به وجود آمدن این شرایط و این فکر با خودتان صادق بوده و انگیزه ها و اهداف خود را مرور کنید. ممکن است این احساس کاذب بوده و صرفا به علت بدبینی و عدم اعتماد به نفس به وجود آمده باشد. الان زمان مناسبی برای شناخت توانایی هایتان و سفر به نقاط جدیدی از زندگی شخصی تان می باشد.

آبشار می تواند به تمایل شما برای حضور در طبیعت یا تصویر سازی ذهنی شما از مسافرتی باشد که به زودی و به دعوت دیگران پیش رو دارید.

اگر در خواب با آبشاری مقدس رو به رو شوید، به گونه ای که در رویا احساس کنید که نوشیدن از آن آب جنبه ی شفا بخشی دارد، این خواب می تواند به نیاز درونی شما برای انجام پاک سازی روانی صحبت کند.

اگر در خواب با آبشاری که دارای آب شور است مواجه شوید، این خواب به نیاز درونی شما برای انجام درد و دل و صحبت با دیگران صحبت می کند.

اگر در خواب احساس کنید که در حال غرق شدن در آبشار هستید این خواب به نگرانی شما درباره ی غلبه یافتن احساسات بر رفتار و عملکرد شما صحبت می کند. ممکن است احساس کنید که در این زمان بهتر است کنترل بیشتری بر روی احساسات و افکار خود داشته باشید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...