تعبیر خواب آب و هوا

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب و هوا

آب و هوا غالبا به عنوان موضوع اصلی خواب نیست و صرفا پس زمینه ی رویا و سمبل های اصلی آن قرار میگیرد. آب و هوا در رویا از آن جهت اهمیت دارد که بازگو کننده ی اتمسفر روح و فکر شماست.

به طور مثال دیدن آب و هوای ابری و گرفته نشان دهنده ی روحی گرفته و از جهتی امیدوار است. برای تحلیل این سمبل به رنگ غالب توجه داشته باشید. آب و هواهای گوناگون با رنگ ها و سمبل های گوناگونی در ذهن ما ثبت میشوند. مثلا یک غروب سرخ میتواند شما را به یاد خاطره ای در گذشته بیاندازد. خاطره ای که از جهاتی با مفهوم رویای شما مرتبط است.

آب و هوای آفتابی نشان دهنده ی وضعیت صریح و واضح هست. هر اتفاقی که در این آب و هوا رخ میدهد مربوط به خودآگاه و مسائلی است که برای شما روشن و بدیهی هستند.

ابر در خواب سمبل نوعی امید، انتظار و نشانه ی تمام خبر هاییست که ممکن است در انتظار آن ها باشید.

بودن در مناطق جنگلی و استوایی به دیدگاه های شما درباه ی جامعه می پردازد . این خوابی فردی را نشان میدهد که درگیر چالش هایی درباره ی نحوه ی حضور در جامعه و نحوه ی بهره مندی از روابط اجتماعیست. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری نسبت به روابط اجتماعی بدبین و نگران بوده باشید.

بودن در آب و هوای برفی یا مناطق قطبی، نشان دهنده ی فردی ناامید از شرایط است. ممکن است احساس کنید که درگیر روابط یا شغل یا رشته ی تحصیلی بی فایده ای هستید. این خواب از شما میخواهد که منشا و دلیل این احساس بد را پیداکرده و درباره ی آن با منطق بیشتری فکر کنید.

همچنین آب و هوای ابری نشان از پنهان بودن حقایق است. چرا که در وضعیت برفی، پوشش گیاهی و زمین و شرایط زیستی پنهان شده است. ممکن است در این زمان درگیر ماجرا ها یا روابطی باشید که حقایق پنهان زیادی دارند و این حقایق پنهان شما را دچار چالش و سردرگمی کرده باشند. این خواب از شما میخواهد تا زمانی که به کنه ی ماجرا دست نیافته اید، نسبت به افراد احساس خوشبینی پیدا نکنید. این حق طبیعی شماست که درباره ی نقاط پنهان این روابط اطلاع پیدا کنید و با اعتماد کامل به روابط و معاشرت ها یا حتی شغل خود ادامه دهید.

آب و هوای گرم و خشک مانند مناطق بیابانی، نشان دهنده ی ذهنی به بن بست رسیده و افسرده است که احساس می کند هیچ راه نجاتی برای خروج از تنگناهای احساسی و شغلی را ندارد. در واقع مناطق خشک و آفتاب سوزان، نشان از قدرت نگاه منفی شما و تاثیر آن بر زندگی روزمره تان است. این خواب از شما می خواهد تا با درک موقعیت واقعی خود این نگاه منفی را کنار بگذارید. در این صورت خواهید توانست تا راه حلی بهتر برای خروج از وضعیت بحرانی پیدا کنید. این نگاه منفی است که شما را در موقعیتی بی حاصل قرار داده. این خواب بیانگر این معناست که تداوم این افکار منفی، قوای ذهنی شما را مختلف ساخته. اگر احساس می کنید که توانایی ایده پردازی خود را از دست داده اید، اگر احساس میکنید ک توانایی تمرکز خود را از دست داده اید، یا با فرصت گذاشتن بر مشکلات و دغدغه های خود قادر به رفع آن ها نیستید، این خواب یادآور می شود که باید در ابتدا بهتر است موتور بدبینی خود را خاموش کنید.

آب و هوای مرطوب و آرامش بخش، نشان دهنده ی فردی عاطفی و درگیر احساسات است. شما در این خواب در حال کاوش در ناخودآگاه خود هستید. ممکن است در زندگی بیداری درگیر چالش هایی درباره ی نحوه ی شکل گیری علاقه و روابط عاطفی و عشق باشید.

در مجموع آب و هوا یکی از مسائلیست که در تحلیل رویا می تواند تاثیر گذار باشد. در تحلیل این سمبل کافی است به این نکته توجه داشته باشید؛ هنگامی که در واقعیت در چنین آب و هوایی قرار بگیرید چه احساسی بر شما غلبه پیدا می کند؟ این آب و هوا برای شما ناراحت کننده است یا خوشحال کننده؟ آب و هوایی که در رویا شاهد آن هستید شما را ترغیب به چه کار هایی می کند؟ این آب و هوا برای شما یاد آور کدام خاطرات و تجربیاتتان در گذشته است؟

از طرفی آب و هواهایی که برای عبور و مرور و بودن در فضای آزاد مشکل آفرین هستند اشاره به نقاط منفی افکار و احساسات دارند. و آب و هواهایی که مطلوب  هستند و در زندگی واقعی عملکرد شما را مختل نمیکنند، سمبل شرایط و افکاری هستند که می توانند برای وضعیت فعلی شما کمک دهنده باشند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...