تعبیر خواب آب گل آلود

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب گل آلود

در تعبیر خواب روانشناسی، آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده و گل آلود بودن سمبل نامشخص بودن، طوفانی بودن یا تشویش برانگیز بودن پاره ای از احساسات شما می باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری شما را به چالش کشیده و مشکلاتی را برای شما ایجاد کرده اند.

اگر در خواب آب گل آلود را در ابعاد وسیع مشاهده کنید باید توجه داشته باشید که آبهای بزرگ مانند دریا ها و اقیانوس ها معمولا به عنوان نمادی از ناخودآگاه محسوب می شوند. در خوابی با موضوع دریا یا اقیانوسی گل آلود، آرامش یا آشفتگی امواج می تواند نشانه ای از وضعیت احساسی شما باشد. به عنوان مثال یک موج ناگهانی یا سونامی نشان دهنده ی احساسات مشوش شماست یا ممکن است به ترس شما درباره ی از دست دادن داشته هایتان در زندگی واقعی اشاره داشته باشد.

با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که این احساس می تواند از پایه غلط بوده و در نتیجه ی منفی گرایی و تمرکز شما بر نقاط منفی زندگی حاصل شده باشد. این خواب از شما خواهد تا درباره ی انگیزه هایتان اطمینان حاصل کرده و اجازه ندهید که این افکار منفی روان و عملکرد شما را مختل سازد.

اگر در خواب در کنار آب گل آلود ایستاده باشید و به آن نگاه کنید، این خواب به افکار شما درباره ی ارزیابی موقعیت و چالش هایتان اشاره دارد. ممکن است در این زمان شرایط مناسبی برای شیرجه زدن و کاوش درباره ی موضوعات جدید نباشد. آب گل آلود نوعی عدم اطمینان را در شما ایجاد کرده.

دیدن این خواب به شما یادآور می شود تا درباره ی عواملی که این بدبینی ها را در شما ایجاد کرده اند به کاوش بپردازید. شما در این زمان علاقه دارید که در حوزه ی ناخودآگاه خود به درک و تجربه ی بیشتری پرداخته و دانسته های بیشتری را کسب کنید اما سمبل آب گل آلود نشان می دهد که مانعی ناشناخته را در برابر احساس کنجکاوی خود احساس می کنید. آب گل آلود می تواند در اثر سیل، شرایط نامطلوب یا بحرانی روانی ایجاد شده باشد و هم اکنون جلوی حرکت شما را گرفته باشد.

اگر در خواب، مشغول شنا در زیر آب  هستید، نشان دهنده ی تلاش شما برای تحقیق و کسب شناخت بیشتر در مورد ناخودآگاهتان می باشد. ممکن است در حال حاضر و در زندگی بیداری انجام برخی کار های روحانی یا درونی را تجربه کنید و در حال پشت سر گذاشتن دوره ای از تغییرات فکری باشید.

 اگر در خواب در سطح آب باقی بمانید، می تواند نشان دهنده ی عدم علاقه ی شما برای رفتن به اعماق ناخودآگاه و کسب شناخت بیشتر درباره ی خودتان باشد، چرا که شرایط گل و آلود و مشوش، نوعی بدبینی و انفعال و عدم تمایل برای رو به رو شدن با مخاطرات را در شما ایجاد کرده باشد.

همچنین نحوه ی شنا کردن شما می تواند نشان دهنده ی توانایی های روحی شما باشد. اگر شنای شما با حرکات آرام و شمرده باشد، نشان دهنده ی تسلط شما بر خودتان باشد. از طرفی اگر شنا برای شما با مشقت و تلاش زیاد باشد، ممکن است در جریان شناخت با خاطرات یا افکاری رو به شوید که مبارزه با آن ها و تصدیق آن ها برای شما دشوار به نظر برسد.

اگر در خواب احساس کنید که در حال غرق شدن در آب گل آلود هستید، این خواب می تواند به خاطر تاثیر منفی آنچه که در کاوش ها و احساسات رو یافته اید باشد. ممکن است این یافته ها در شما احساس سستی و عدم اطمینان به توانایی هایتان را ایجاد کرده باشد.

 ممکن است احساس کنید که در جریان یک رابطه ی عاطفی به شکست و سرخوردگی رسیده اید یا نتوانسته اید به خوبی بحران های ناشی از یک رابطه ی شکست خورده را مدیریت کنید. این خواب از شما می خواهد تا دلیل این احساس بحران یا نگرانی را مورد بررسی قرار داده و علت عدم اعتماد به نفس و این عدم کنترلی که در شما ایجاد شده است را جست و جو کنید. ممکن است لازم باشد تا توانایی های خود را شناخته و با این بحران به مقابله ی جدی بپردازید.

غرق شدن همچنین می تواند به تاثیر منفی مشکلات مالی و تحصیلی بر شما باشد که باعث ایجاد نگرانی و عدم اعتماد به نفس در شما شده اند. فردی یا چیزی ممکن است کاملا شما را ناامید و منفعل کرده باشد.

اگر در خواب تعداد زیادی ماهی و موجودات دیگر دریا را در آبی گل آلود مشاهده کنید، این خواب به نگرانی شما درباره ی فرصت های مفیدی اشاره دارد که در اثر یک سو مدیریت یا بحران در خطر افتاده اند.

اگر در خواب احساس کنید که در آب گل آلود گم شده اید، این خواب می تواند به احساس سردرگمی یا گیجی در رابطه با مسائل شغلی، تحصیلی یا عاطفی؛ در زندگی بیداری روشنگری کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...