تعبیر خواب آب زلال

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب زلال

آب زلال در حالت کلی سمبل صداقت، شفافیت و صراحت در احساسات است. در تعبیر خواب روانشناسی، آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده و آب زلال به ابعاد صریح و شفاف احساسات شما اشاره دارد.

اگر در خواب، پاهای خود را در آبی زلال مشاهده کنید، این خواب به انگیزه های جدیدی که در شما شکل گرفته اشاره دارد. این خواب فردی را نشان می دهد که با اراده ای جدید، در حال کشف احساسات و حرکت به سمت آرزوهای خود است.

نوشیدن از آب زلال؛ به اشتیاق و علاقه ی شما برای بهره مند شدن از افکار و احساساتی روشن اشاره دارد. این خواب شما را دعوت می کند تا افکار منفی را کنار گذاشته و به سمت علایق و گرایشات درونی خود بروید.

اگر در خواب، آب زلال را در بستر رود و جویبار مشاهده کنید، این خواب مشوق شما برای به کار گیری افکار و ایده هایتان در مسیر کسب و کار یا هنر و چالش های روزمره تان است. در واقع این خواب نشان می دهد که شما پتانسیل لازم برای عملی کردن ایده های خود را دارا هستید.

دیدن آب زلال در حالت ساکن و کم، مانند حوضچه یا تشت آب، مشوق شما برای زدودن افکار منفی و ایده پردازی درباره ی مسائل به ظاهر کوچک است. آب زلال می تواند مشوق شما برای یادگیری و تحقیق درباره ی دانش یا علمی باید که به تازگی با آن آشنا شده اید.

اگر در خواب دو نهراب با آب زلال را مشاهده کنید که یکی عمیق و دیگری با عمیق کم باشد، این خواب به تلاش ذهنی شما درباره ی ریسک پذیری اشاره دارد. در واقع این خواب فردی را نشان می دهد که بر دو راهی انتخاب میان مسیری واضح اما با ریسک و هیجان کم یا راهی پرچالش اما با بازده بیشتر قرار گرفته است. مثل انتخاب میان دو شغل، یا دو موقعیت تحصیلی. شما در ناخودآگاه خود در حال مقایسه ی دو موقعیت هستید که هر دو احتمالا مفید هستند اما این پرسش برای شما مطرح شده که آیا حاضر هستید چالش های محیط بزرگ را با توجه به فواید بیشتری که برای شما خواهد داشت، بپذیرید؟

زمانی که صورت خود را در آب زلال می شویید، یعنی قلبا به محیطی با ماجراجویی و امکانات و چالش های بیشتر متمایل هستید. از طرفی پتانسیل درونی برای رو به رو شدن با این فضای جدید را در خود مشاهده می کنید.

اگر در خواب در حال قایق رانی در آب زلال باشید، این خواب به تلاش شما برای یافتن منطقه ای امن در زندگی واقعی تان اشاره دارد. این خواب فردی صلح طلب و خواستار آرامش را نشان می دهد.

آب زلال و بدون طعم، منشاء حیات بخشی داشته و امکان حرکت و رشد افکار و ایده های جدید شما را فراهم می آورد. اگر در خواب سمبل آب زلال را در کنار دانه یا جوانه ببینید، این خواب به ایده های شما برای بازپروری افکار و ایده های جدید اشاره دارد و شما را دعوت می کند تا با دلسوزی و مسئولیت پذیری به آن ها بپردازید.

آب زلال و بی حرکت می تواند در مواردی نقش بازتاب دهنده را داشته باشد. سطح آب زلال، پتانسیل بازتاب منظم نور را دارد. این خواب به شما یادآور می شود که یکی از عوامل پیشرفت و موفقیت، داشتن روحی بی غل و غش و سرشار از آرامش است. در این زمان حتی اگر ایده ی جدیدی برای رفع چالش ها نداشته باشید، آرامش روحی و روانی شما به کمک تان خواهد آمد تا به واسطه ی آن، ارتباطی موثر را با دیگران و افکاری که به شما کمک خواهند کرد، برقرار کنید.

اگر در خواب، آب زلال را در کنار سمبل بیابان و خاک های خشک ببینید، این خواب به شما نیروی صداقت و صراحت ، در گذر از بحران ها و چالش های زندگی را یادآور میشود.

ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری، رکود و فضایی بی حاصل را شاهد باشید که شما را تاحدودی ناامید کرده، اما دیدن آب زلال به شما یادآور می شود که همچنان لطافت روحی و صداقت خود را حفظ کنید، چرا که همین خصیصه به گذر از این چالش ها کمک ارزنده ای خواهد کرد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...