تعبیر خواب آب خوردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب خوردن

در تعبیر خواب روانشناسی، آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده است و خوردن آب می تواند نشان از اشتیاق و تمایل فرد برای سرشار شدن و بهره مند شدن از احساسی خاص باشد. تحلیل این خواب به احساس شما در هنگام خوردن آب بستگی دارد. اگر از خوردن آب به هر دلیل احساسی منفی داشته باشید، این خواب به عدم تمایل شما برای رو به رو شدن با افکار و احساساتی جدید که به تازگی و در زندگی بیداری با آن آشنا شده اید اشاره دارد. ممکن است این افراد و افکار جدید اعتماد شما را جلب نکرده یا معاشرت اجباری با این اشخاص و رو به رو شدن با عقاید آن ها، شما را موذب ساخته باشد.

زمانی که در خواب، با سمبل آب گرم مواجه شوید، به شکلی که آب گرم به عنوان یک هدیه و محبت، در یک لیوان یا کاسه به شما تعارف شود، باید توجه داشته باشید؛ فردی که به شما پیاله ی آب را تعارف می کند، در نظر شما سمبل چه نوع اعتقاد یا طرز فکری است؟ اگر این فرد را در واقعیت می شناسید، برای شما یادآور کدام خاطره و چه احساسی است؟ از طرفی باید توجه داشته باشید که حضور این شخص در رویای شما به صورت سمبلیک بوده و نشان دهنده ی بخشی از شخصیت شماست که در این زمان ظرفیت حضور و بروز را پیدا کرده است. ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری با مشکلاتی رو به رو شده باشید که در مسیر رسیدن به هدفتان  به عنوان نوعی تمرین و آزمون و خطا یا چالش، دشواری ایجاد کرده باشند. شما در این خواب به اهمیت وجود این چالش ها و نتیجه ی مثبت گذر از این چالش ها رسیده اید.

اگر در خواب مشغول خوردن آبی با طعم بد باشید، این خواب به احساس شما درباره ی احساسات ناملایمی که به طور ناخواسته با آن ها رو به رو شده و تحت تاثیر آن ها قرار گرفته اید اشاره دارد.شما در حال آموختن این نکته هستید که تحت تاثیر افکار و احساسات منفی قرار نگرفته و به محض رو به رو شدن با این منابع، از تاثیر بیشترشان جلوگیری کرده و آن ها را منهدم کنید.

زمانی که در خواب از خوردن آبی که ترکیب آن سمی یا مسموم است خودداری میکنید، این خواب به احساس منفی شما درباره ی روش فکری یا شیوه ی برخورد و ابراز احساساتی که در واقعیت با آن رو به رو شده اید اشاره دارد. شما در این زمان در حال درک این موضوع هستید که افکار و برخورد های منفی می توانند مانند سم عمل کرده و روان و افکار شما را تحت تاثیر قرار دهند.

اگر در خواب مشغول آب خوردن از چشمه ای باشید و در خواب احساس کنید که هرگز از خوردن آن سیر نمی شوید، این خواب به آشنایی و علاقه ی شما با موضوعات و هنرهای جدیدی اشاره دارد که در واقعیت با آن ها برخورد داشته اید. ممکن است در این زمینه پتانسیل بالایی برای بروز ایده ها و دانسته های خود داشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا به گونه ای موثر از این توانایی ها استفاده کنید.

خوردن از آبی گوارا، به خوشبینی و امیدواری شما اشاره دارد. موضوعی در این زمان اعتماد شما را جلب کرده و سرشار شدن از این احساس یا موضوع در شما انگیزه ی زیادی را به وجود می آورد. این خواب می تواند نشان دهنده ی فردی علاقه مند به هنر یا موضوعات فلسفی و اعتقادی باشد.

اگر در خواب مشاهده کنید که در حال خوردن آب از یک چشمه هستید، باید وجه داشته باشید که این چشمه برای شما یادآور چه احساس یا خاطره ای است؟ اگر در گذشته و در زندگی بیداری با این چشمه برخورد داشته اید، می تواند نشان دهنده ی تجربه ای داشته باشد که در آن فضا و مرتبط با محیط آن چشمه به دست آورده اید. این تواب می تواند مرتبط با احساسات نوستالژیک شما درباره ی روابط اجدادی و پدران شما باشد. زمانی که در تواب با سمبل چشمه رو به رو می شوید، باید توجه داشته باشید که چشمه با احساس جوشش و حرکت مرتبط است. این خواب می تواند به علاقه ی درونی شما برای به جریان انداختن یک استعداد، توانایی یا کسب و کار جدید اشاره دارد. این خواب از شما می توهد تا توانایی و انگیزه های خود را شناخته و در جهت احساسات شفاف و سودمند خود حرکت کنید.

اگر در خواب احساس تشنگی داشته و مشغول خوردن آب شده باشید و در خوردن آب به صورت افراطی عمل کنید، این خواب به نیاز و امیددرونی شما برای به وقوع پیوستن اتفاقی مثبت در زندگی تان اشاره دارد که ممکن است وقوع آن بسیار برای شما مفید و سودمند باشد. ممکن است نشانه های وقوع این اتفاق را در زندگی بیداری مشاهده کرده و نوعی احساس امید در شما ایجاد شده باشد. وقوع این اتفاق می تواند زندگی عاطفی، شغلی یا تحصیلی شما را تحت تاثیر قرار داده و برای شما بسیار مفید و ارزشمند باشد.

اگر در خواب احساس تشنگی داشته اما نتوانید آب بخورید و تشنگی خود را برطرف کنید، این تواب می تواند به نیاز شما برای کمک گرفتن از دوستان و اطرافیان اشاره داشته باشد اما به هر دلیل از کمک گرفتن از آن ها سرباز بزنید. این خواب از شما می خواهد تا ارزش و محبت اطرافیان خود را شناخته و در مواقع نیاز از کمک آن ها بهره مند شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...