تعبیر خواب آب خروشان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب خروشان

در تعبیر خواب روانشناسی آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده. آب خروشان با احساسات خروشان و گاها غیر قابل کنترل شما مرتبط می باشد. شما در این زمان در حال آموختن مسائلی درباره ی نحوه ی بروز غیر ارادی رفتار هایتان و روش هایی برای کنترل آن ها هستید.

زمانی که در خواب با سمبل آب مواجه می شوید، در واقع در حال مرور ضمیر ناخودآگاه خود هستید. آب در رویا همان اندازه اهمیت دارد که در بیداری، برای حیات بشر و دیگر موجودات در کره ی زمین، با اهمیت می باشد. در این رویا بسیار اهمیت دارد که نحوه ی برخورد شما با آب خروشان چگونه است. آیا آب خروشان غیر قابل کنترل می باشد؟ آیا آب به خانه ها آسیب می رساند؟

تعبیر خواب آب خروشان و سیلاب

اگر در خواب حرکت آب به گونه ای باشد که اثر مخربی داشته و به خانه ها آسیب برساند باید توجه داشته باشید که خانه در تعبیر خواب روانشناسی به عنوان سمبل آرامش شناخته شده است. زمانی که خانه تخریب می شود، یعنی آرامش روانی شما در معرض خطر قرار گرفته. زمانی که خانه به وسیله ی آب تخریب می شود، نشان دهنده ی این معناست که پاره ای از احساسات شما که خارج از کنترل شما بروز پیدا کرده اند، باعث از بین رفتن آرامش روانی شما شده اند. این خواب از شما می خواهد تا درباره ی علت شکل گیری و بروز این احساسات از خودتان سوال کنید و اجازه ندهید که قدرت گرفتن این احساسات بیش از آرامش شما را خدشه دار کند.

تعبیر خواب آب خروشان شفاف

اگر آبی که در رویا مشاهده میکنید شفاف باشد، این خواب به وضوح و تسلط شما بر احساسات اشاره دارد. شما در این زمان ریشه ی جوش و خروش خود را شناخته اما ممکن است بر آن تسلط کافی نیافته باشید. این خواب از شما می خواهد تا توانایی های خود را شناخته و از آن ها در جهتی مثبت استفاده کنید.

آب می تواند با تمایل شما به پالایش و غنای درونی اشاره داشته باشد. همان طور که در بیداری از آب برای شست و شو و مطهر ساختن استفاده می شود. شما در درون خود به دنبال راه هایی برای زدودن افکار و احساسات منفی هستید. این خواب از شما می خواهد تا این تمایلات مثبت خود را شناخته و آن ها را در جهتی مثبت پرورش دهید.

آب خروشان و خلاقیت

آب می تواند اشاره به زمینه ی تجربیات و فعالیت های هنری یا شغلی شما اشاره داشته باشد. مخصوصا اگر با یک کشتی بر روی این آب ها در حال حرکت باشید. این خواب می تواند به ذات مدبر و اجراگر شما اشاره داشته باشد. شاید در این زمان لازم باشد تا جایگاه خود را در زندگی شناخته و به جهت دهی اوضاع کمک کنید. این خواب به پتانسیل های نادیده ی گرفته ی شما اشاره دارد.

تعبیر خواب آب خروشان و خشکسالی

اگر سمبل آب خروشان را در کنار خشکسالی و بی آبی مشاهده کنید، باید توجه داشته باشید که خشکسالی اشاره به محیطی بی حاصل اشاره دارد. جایی که برای رشد خلاقیت و احساسات مفید نیست. شما هم اکنون به دنبال راهی برای پر بار ساختن این محیط هستید. این خواب از شما می خواهد تا راهکار های خود را مرور کرده و علایق خود را شناسایی کنید. شما در این زمان به صورت اجراگر، علاقه مند هستید تا وضعیت را به نفع خود و محیط اطرافتان تغییر دهید.

تعبیر خواب آب خروشان و گل آلود

اگر در رویا آب خروشان را به صورتی گل آلود مشاهده کنید، این خواب می تواند به تشویش روانی شما در رابطه با مساله ای احساسی اشاره داشته باشد. با دیدن این رویا توجه داشته باشید که چه مساله ای در واقعیت ذهن شما را مشوش ساخته است؟ چگونه با عدم کنترل این افکار منفی موجبات تزلزل روانی خود را ایجاد کرده اید؟ چگونه می تواند بر این منابع غلبه پیدا کنید؟

این خواب به شما یادآور می شود که عدم کنترل بر افکار منفی و تنش آور می تواند در طولانی مدت منافع و سلامتی شما را در معرض خطر قرار دهد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...