تعبیر خواب آب جاری

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب جاری

در تعبیر خواب روانشناسی، آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده. زمانی که در خواب با سمبل آب رو به رو می شوید، در حال کاوش در ضمیر ناخودآگاه خود هستید. آب جاری سمبل حرکت، پویایی، روان بودن و در جریان بودن است. ممکن است لازم باشد تا در این زمان، به ایده های خود توجه کرده و آن ها را در مسیر زندگی یا شغل خود به جریان اندازید. آب جاری به شما یادآور می شود که راه جلوگیری از فساد و زوال روان، حرکت و تکاپو می باشد. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که آیا در این زمان و در زندگی بیداری، پویایی لازم را در روزمره و کار خود مشاهده میکنید؟ اگر کسب و کار یا زندگی عاطفی شما دچار رکود شده، دلیل آن چیست؟ چگونه می تواند حرکت و تلاش را به زندگی خود برگردانید؟

آب جاری بسته به شدت و تاثیر آن می تواند به اشکال مثبت و منفی در رویای شما ظاهر شود. به طور مثال اگر آب جاری اثری مخرب و ویران کننده داشته باشد، این خواب می تواند به بخشی از افکار ویران کننده و آشوب برانگیز شما اشاره داشته باشد. به طور مثال ممکن است در این زمان با استرس ها و نگرانی های زیادی مشغول دست و پنجه نرم کردن باشید. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی این افکار منفی را جست و جو کرده و به برطرف کردن آن ها بپردازید. زمانی که در خواب خود، آب را به اشکال ویران کننده می بینید، باید توجه داشته باشید که این خواب تصویری از افکار و احساسات شما در برخورد با زندگی واقعی شما می باشد.

دیدن آب جاری در اشکال لطیف و کم عمق و شفاف، به عنوان سمبلی مثبت شناخته شده. این خواب می تواند به اکتشافات و ایده های جدید شما اشاره داشته باشد که به کار گیری آن ها می تواند در شما شور و نشاط جدیدی را ایجاد کند. زمانی که در خواب با این سمبل رو به رو می شوید، در واقع ذهن شما در حال کشف نقاط قوت و ضعف این توانایی ها و ایده های جدید می باشد که در شما شکل گرفته و میتواند به ظهور برسد.

اگر آب جاری را در کنار سمبل ماهی مشاهده کنید باید توجه داشته باشید که ماهی، سمبل تجربیات و علاقه ی شما به جست و جو و کنجکاوی می باشد. ماهی می تواند نشان دهنده ی علاقه ی شما به ریسک پذیری و یافتن سرزمین های جدیدی از زندگی وقعی شما باشد.

اگر سمبل آب جاری را در حالتی گل آلود مشاهده کنید، این خواب می تواند به بخشی از نگرانی های شما یا افکار و رفتار شما اشاره داشته باشد که به نظرتان نگران کننده و مخرب هستند. ممکن است احساس کنید که برخی عادات نادرست شما می تواند بر عملکرد شما تاثیر منفی گذاشته و ایده ها و خلاقیت شما را دچار مشکل کند. این خواب از شما می خواهد تا این دسته از رفتار و عادات را مورد بررسی قرار داده و مطمئن شوید که در درجه ی اول، حضور آن ها تا چه اندازه  میتواند تاثیر مخرب داشته باشد؟ در درجه ی دوم بررسی کنید که چگونه می تواند این رفتار ها و افکار مخرب را کنار گذاشته و عملکرد بهتری را نشان داد.

همان طور که گفته شد آب جاری به جریان و حرکت اشاره دارد. ذهن شما در این زمان متوجه روند یک سفر معنوی یا یک پروژه است که احساسات و روان شما را به چالش کشیده است. ممکن است در این زمان کنجکاو باشید تا چیز های بیشتری درباره ی خود و درونیات خود آموخته و کشف کنید. جریان و حرکت شما را به کسب تجربیات جدید و اتصال به آگاهی عمیق تری دعوت میکند. از طرفی این خواب به شما یادآور می شود که بهترین منبع این تجربیات، افکار و درونیات خود شما می باشد. همان طور که منبع خواب ها و سمبل هایی که در رویا مشاهده میکنیم، آگاهی عظیم تری می باشد که گاها ارتباط خود را با آن از دست می دهیم. این رویا ها ما را دعوت میکنند تا با جست و جو و پرسش درباره ی چیستی زندگی و افکار، به منبع آگاهی عظیمی متصل شویم.

دیدن آب جاری که به دریا منتهی می شود، در بیشتر موارد سمبلی مثبت است، حتی اگر آب جاری حاصل یک طوفان یا سیل باشد. این خواب نشان از راهگشایی و امیدواری دارد. موقعیتی در زندگی شما در حال تغییر و تحول است. دریا شما را به آگاهی جدیدی متصل خواهد کرد. نبرد های مربوط به زندگی غالبا درونی هستند و گذر از این مشکلات درونی، شرایط زندگی روزمره ی شما را نیز دستخوش تغییرات مثبت قرار خواهد داد.

زمانی که در رویا با آب جاری رو به رو می شوید، با قدرت و آرامش پیش بروید. به درونیات خود اطمینان کنید. الهامات و ایده های جدید به سمت شما سرازیر خواهد شد. شجاعت شما راه های جدیدی را به روی شما خواهد گشود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...