تعبیر خواب آب بینی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب بینی

آب بینی با سمبل های سر، بینی، سرماخوردگی و مریضی مرتبط است و از جمله سمبل هایی است که به چالش ها و نگرانی های فکری شخص اشاره دارد. ممکن است در این زمان، درباره ی طرز فکر یا اعتقادات و گرایشات خود دچار نگرانی و شک شده باشید. این نگرانی می تواند به صورت سمبل آب بینی ظاهر شود. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی نگرانی و استرس های فکری خود را پیدا کرده و به درمان آن ها بپردازید.

ممکن است احساس کنید که گرویدن شما به طرز فکری خاص، عملکرد شما را مختل ساخته و توانایی اندیشیدن و قضاوت درباره ی بسیاری از موضوعاتی که تا به امروز بدیهی بوده اند را از دست داده اید.

سر، سمبل افکار شماست و بینی، عضوی برای درک حسی است. ممکن است در جریان این خواب احساس مختل شدن را تجربه کنید. اگر در این خواب خون نیز مشاهده کنید به این معناست که این گره فکری باعث گرفتن انرژی و ایجاد استرس در شما شده است و به وضوح احساس می کنید که چیزی در زندگی شما دچار ایراد است. ناخودآگاه شما با این تصویر سازی، گرفتاری خود را نشان داده و از شما می خواهد که درباره ی این چالش، هوشمندانه عمل کنید و اجازه ندهید که ایده ها و افکار غلط، عملکرد شما را دچار اشکال کند.

اگر در خواب مشاهده کنید که در جلوی جمعی دچار این مشکل شده اید، می تواند یادآور استرس و نگرانی شما در زمان مواجهه با دیگران باشد. در واقع این خواب فردی را نشان می دهد که احساس می کند توانایی درک سخنان جمع را نداشته و حتی خود را بسیار مقهور تر از آن ها می پندارد.

زمانی که آب بینی در اثر سرماخوردگی یا بیماری باشد، این خواب می تواند نشان دهنده ی نگرانی شما درباره ی احساس عدم درک از محیط اطراف یا در زمینه ی درسی و شغلی باشد. زمانی که بیماری به گونه ای باشد که قدرت بویایی خود را از دست داده و انرژی منفی را در خود احساس کنید، این خواب به تشریح عدم توانایی ای که در شخصیت خود احساس می کنید؛ می پردازد.

ظهور اختلال های دیگر در رابطه با سر و بینی نیز به همین ترتیب به نگرانی ها و محدودیت های فکری که در رابطه با قدرت درک و دریافت خود احساس می کنید است. این احساس منفی می تواند ناشی از عدم اعتماد به نفس و از پایه اشتباه باشد. و این خواب، شما را با چالش جدیدی درباره ی شناسایی توانایی هایتان برای رو به رو شدن با استرس ها و نگرانی هایتان دعوت می کند.

اگر در خواب برای رفع آبریزش بینی احساس ناتوانی داشته باشید، این خواب به شما یادآور میشود که بهتر است با کسب مهارت، در مواقع بحرانی به کنترل تنش های روزمره ای که به طور معمول عارض می شوند بپردازید. این خواب می تواند نشان دهنده  فردی وابسته و متوقع از دیگران باشد که به تنهایی قادر به رفع مشکلات کوچک و کم اهمیت نیست.

دیدن آب بینی به شکلی منزجر کننده و چندش آور سمبل حجم زیاد افکار زائد و نادرستی است که در ذهن خود انباشت کرده و حاضر به کنار گذاشتن آن ها نیستید. ضمیر ناخودآگاهتان به شما یادآور می شود که این افکار از پایه غلط بوده و عمیقا شما را دچار مشکلات فکری و احساسی کرده است، با این حال با استدلال های غیر منطقی، آن ها را کنار نگذاشته و در پی توجیه آن ها هستید.

اگر در خواب کودکی را در حالی که دچار آبریزش بینی شده؛ مشاهده کنید، باید توجه داشته باشید که آن کودک سمبل بخشی از افکار و ایده های خام و ناپخته ی شماست که هم اکنون نیاز به کمک و توجه شما دارد. هر چند پرداختن به این افکار و دیدگاه ها برای شما ناخوش آیند و منزجر کننده باید. این خواب به شما یادآور می شود که پذیرش ناملایمات کوچک، لازمه ی رسیدن و حفظ اهداف ارزشمندی است که وقت زیادی را صرف آن ها کرده اید. این افکار به صورت سمبل نوزاد ظاهر می شوند. در واقع نوزاد همان اهداف و موقعیت هایی است که مدت زیادی برای ثمر بخش شدنشان تلاش کرده اید اما هم اکنون متوجه اهمیت و ارزش آن ها نیستید.

اگر در خواب آگاه باشید که آن کودک متعلق به شماست، به این معناست که شما اهداف خود را شناخته اید و ذهن شما حاضر به قبول این مسئولیت های به ظاهر منزجر کننده است. اما اگر در خواب به جای کمک به کودک به دنبال کمکی از جانب دیگران یا پیدا کردن والدین او باشید، به این معناست که شناخت واضحی از اهداف و انرژی ای که برای رسیدن به آن ها صرف کرده اید؛ نداشته و از این رو حاضر به قبول مسئولیت های جدید نیستید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...