تعبیر خواب آب برداشتن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب برداشتن

در تعبیر خواب روانشناسی آب به عنوان سمبل احساسات شناخته شده است. زمانی که در خواب با سمبل آب رو به رو می شوید، در واقع در حال مشاهده ی بخشی از ضمیر و احساسات خود هستید که هم اکنون به چالش کشیده شده و در حال درک و یادگیری مسائلی در مورد آن هستید.

اگر در خواب مشاهده کشید که در حال آب کشیدن از یک چاه هستید، باید توجه داشته باشید که چاه می تواند به بعدی پنهان و راز آلود از مساله و موضوعی خاص اشاره داشته باشد که در حال حاضر مشغول کاوش و کسب اطلاعات درباره ی آن هستید. این موضوع بسیار اهمیت دارد که در خواب، آب را به چه منظور و جهت چه استفاده ای از چاه می کشید؟ آبی که از چاه می کشید چه ویژگی هایی دارد؟ به طور مثال اگر آبی که از چاه برمی دارید گل آلود و کثیف باشد، می تواند به بدبینی شما نسبت به کنه ی یک موضوع یا احساس اشاره داشته باشد.

ممکن است در این زمان درگیر رابطه یا آشنایی های جدیدی شده باشید و در حال واکاوی شخصیت و نیت افراد درون رابطه باشید. اگر این خواب احساسی مثبت را در شما ایجاد کند، باید بدانید که احساس شما نسبت به این فرد یا افراد مثبت است و شما شرایط اولیه برای ورود به روابط جدید را دارید.

در صورتی که این خواب احساسی منفی را در شما ایجاد کند یا با سمبل هایی منفی ظاهر شود، نشان دهنده ی احساس بدبینی ای که در شما وجود دارد می باشید. این خواب از شما می خواهد تا ریشه های بدبینی خود را واکاوی کرده و اجازه ندهید که بدبینی های بیجا بر روی عملکرد شما تاثیر منفی بگذارد.

اگر در خواب مشاهده کنید که در حال آب برداشتن از یک چشمه هستید، این خواب نشان دهنده ی تلاش شما برای بهره مند شدن از خلاقیت، ایده های جدید یا منابع ارزشمندی است که می تواند به رشد و پیشرفت شما کمک کند. همان طور که چشمه محل جوشش آب می باشد.

آب در بیشتر مکاتب، به عنوان سمبل رشد و پالایش شناخته شده است. همان اندازه که در زندگی بیداری، آب نقش تعیین کننده ای در رشد و زنده ماندن انسان ها و دیگر موجودات دارد، در رویا نیز سمبلی تاثیر گذار و قوی می باشد. پس زمانی که در خواب با سمبل آب مواجه می شوید، در واقع با زمینه ها و عوامل تاثیر گذار بر رشد و پرورش دیدگاه ها و جهان بینی خود رو به رو می باشید. هر گونه ایراد در ظاهر و خلوص آب، به ایرادی که در جریان رشد و آرامش خود احساس می کنید اشاره دارد.

اگر در خواب مشاهده کنید که در حال آب برداشتن از یک حوض هستید، باید توجه داشته باشید که حوض برای شما سمبل چیست و با چه خصوصیاتی مرتبط می باشد. اگر احساس کنید که با یک حوض مقدس و نورانی رو به رو هستید، این خواب می تواند به عقاید دینی و مذهبی شما اشاره داشته باشد. شما در حال درک و تحلیل دیدگاه های دینی خود هستید. ممکن است لازم بدانید تا برخی دیدگاه های خود را بیشتر بررسی کرده و درباره ی آنها تجدید نظر کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که آبی را برای آشامیدن از یک چشمه یا رودخانه برمی دارید، این خواب به تمایل شما برای بهره مند شدن از ایده ها و احساسات جدید اطلاع می دهد. شما در این زمان تمایل دارید تا افکار جدیدی را در خود پرورش داده یا به کسب تجربه و دانش در زمینه ی جدیدی بپردازید. ممکن است احساس کنید که این تجارب جدید می تواند به بهبود وضعیت زندگی عاطفی یا شغلی تان کمک کرده و شما را به اهداف مورد نظرتان برسانند.

اگر در خواب مشاهده کنید که در حال آب برداشتن از دریا هستید، این خواب می تواند به تمایل شما برای بررسی زمینه های ورود به فضایی جدید اشاره داشته باشد. این فضا می تواند یک محیط شغلی جدید یا ورود شما به اجتماع جدیدی برای زندگی باشد که نسبت به وضعیت آن اطلاع کافی ندارید. در هنگام دیدن این خواب شما در حال آموختن این نکته هستید که هرچند نمی توان تمام وجوه جامعه ی جدید را از پیش شناسایی کنید، با این که حال مطالعه ی برخی داده ها به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با آمادگی بیشتری با جمع جدید وارد شده و در آن به کسب تجربه بپردازید.

در مجموع می توان گفت که شما در این زمان خود را نیازمند کشف و بازسازی روحی می بینید و در تلاش هستید تا به منابع جدیدی برای بهبود افکار خود دست پیدا کنید. این خواب از شما میخواهد تا فرصت ها و منابع اطراف خود را شناخته و به بهترین شکل ازآن ها بهره مند شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...