تعبیر خواب آب باران

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آب باران

آب در تعبیر خواب روان شناسی، استعاره از ناخودآگاه و درونیات انسان است. باران در خواب می تواند به ناراحتی روانی، و نتایج حاصل از این ناراحتی طولانی مدت اشاره داشته باشد. زمانی که آب باران را به صورت ساکن مشاهده می کنید، در واقع در تلاش هستید تا نتیجه ی ناراحتی ها و افکاری که در گذشته برای شما تجربه ای تلخ را ایجاد کرده اند را شناخته و در صورت لزوم از آن ها در جهت مثبت استفاده کنید.

آب به هر شکل که در خواب ظاهر شود، دارای اهمیت است. کیفیت آب، به دیدگاه و درونیات شما درباره ی احساسات و ناخودآگاه اشاره دارد. همان طور که آب در دنیای واقعی مایه ی حیات و رشد انسان و دیگر موجودات است، در خواب نیز به احساس و افکار اثر بخش و تاثیر گذار اشاره دارد. در واقع شما در حال درک این موضوع هستید که احساسات جزئی جدایی ناپذیر از طبیعت انسان هستند و او را از دیگر موجودات متمایز می کنند. بخش زیادی از نیروی حیات از درون شما سرچشمه گرفته و می تواند بر دیگر موجودات و پدیده های زمین نیز اثر بگذارد.

از همین رو طبیعت انسان با خلاقیت گره خورده و دیدن آب باران می تواند به تلاش شما برای بروز ایده های خلاقانه اشاره داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که آب باران را در رویای خود به چه شکل مشاهده می کنید و دیدن این سمبل چه احساسی را در شما زنده می کند.

تعبیر خواب آب باران گل آلود: زمانی که آب باران گل آلود دیده شود، لازم است تا ناخالصی های درونی خود را شناخته و برطرف کنید. اجازه ندهید که افکار زائد در شما رخنه کرده و باعث شود که حقیقت وجودی خود را درک نکنید. این خواب همچنین شما را به آرامش دعوت می کند. چرا که آرامش باعث می شود تا با قدرت بیشتری به خودشناسی بپردازید.

تعبیر خواب آب باران زیاد: این خواب از شما می خواهد تا نسبت به دستاورد های روانی خود آگاه باشید. گذر از سختی ها، ما را قادر می سازد تا دیدگاه های عمیق تری نسبت به خود و زندگی پیدا کنیم. این خواب از شما می خواهد تا تجارب خود را قدر دانسته و از آن ها در جهت گسترش جنبه های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

تعبیر خواب آب باران خوردن: خوراکی یا نوشیدنی در خواب، اشاره به غذای روح و روان دارد. این خواب از شما می خواهد تا توانایی های روانی خود را قدر دانسته و از آن ها برای کسب خلاقیت و ایده های جدید استفاده کنید.

تعبیر خواب آب باران و ایجاد سیل: زمانی که آب باران به حدی باشد که به صورت یک بلای طبیعی ظاهر شود، اخطاری از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که مراقب هیجانات و احساسات درونی خود باشید و اجازه ندهید که درگیر شدن و عدم کنترل آن ها، آرامش روانی شما را مختل کند.

تعبیر خواب وارد شدن آب باران به خانه: خانه در تعبیر خواب روان شناسی، به محدوده ی امن و آرامش فکری رویابین اشاره دارد. این خواب از شما می خواهد تا در هر شرایطی، حتی در طوفانی ترین و ناراحت کننده ترین موقعیت ها، این محدوده ی امن را حفظ کرده و به آن پناه ببرید. به کار به شما کمک می کند تا با آرامش و استقلال بیشتری با مشکلات مقابله کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...