تعبیر خواب موجودات آبزی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب موجودات آبزی

موجودات آبزی و تفسیری که در مورد آن ارائه می شود یک توصیف کلی از طیف وسیع و متنوعی از سمبل هایی می باشد که به عنوان موجودات آبزی می توانید در خواب مشاهده کنید. جامعه ی زیر آب چه در دنیای واقعی و چه در افسانه ها از عجایب و تفاوت های چشم گیری برخوردار است و شما ممکن است موجودات آبزی را در اشکال و موقعیت های مختلفی مشاهده کنید. آب در خواب نماد شهود و ناخودآگاه می باشد که می تواند ما را به دنیای بزرگ تری از شخصیت شناسی هدایت کند.

در تعبیر خواب روان شناسی، محیط هایی که در خواب مشاهده می کنیم، نماد فضاهای ذهنی و درونی خودمان هستند. موجودات دریایی نیز می توانند نماد احساسات درونی، دیدگاه های فلسفی، ارزش ها و عقاید عمیق و ناخودآگاه یا حتی تعصباتی باشند که در زندگی با آن ها رو به رو هستیم. به طور مثال ممکن است یک دیدگاه ناخوش آیند و تعصبی را در خواب خود به صورت یک کوسه مشاهده کنید. اما دیدگاهی آرامش بخش و درمان گر را در قالب یک دلفین مشاهده کنید.

برای درک سمبل هایی که در این خواب مشاهده می کنید، همواره به احساسی که از آن ها می گیرید توجه کنید. حتی اگر قادر به توصیف دقیق احساسات خود نباشید.

احساساتی که در خود پرورش می دهیم می توانند در قالب یک تمدن، موجودات یک دریا یا اکوسیستم خاص ظاهر شوند چرا که احساسات یا انرژی های درونی ما نیز بسته به ماهیتی که دارند، قادرند مانند موجودات زنده با یکدیگر تعامل کرده یا با هم به جنگ بپردازند. چنین خوابی می تواند تلاشی از جانب ناخودآگاه یا ذهن شما باشد مبنی بر این که به مدیریت احساساتی بپردازید که ممکن است در درون شما به بی نظمی و اغتشاش بپردازند یا آرامش روانی شما را به خطر اندازند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...