تعبیر خواب سگ مرده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سگ مرده

حیواناتی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل غرایز موجود در رفتار و شخصیت انسان هستند. سگ می تواند با غرایزی مثل ترحم، محبت، دلسوزی و وفاداری مرتبط باشد. زمانی که در خواب خود، سگ را به گونه ای وحشی یا استرس آور مشاهده می کنید، نشان دهنده ی این معناست که در شناخت غرایز مرتبط با سگ، دچار مشکلاتی شده اید.

سگ مرده در خواب می تواند به احساس منفی شما درباره ی توقف یک احساس یا یک دوره در زندگی بیداری مرتبط باشد. این خواب با مفاهیمی مثل مرگ و توقف و انفعال یا احساس شکست در روابط عاطفی مرتبط می باشد. این خواب تصویرگر یک اتفاق قریب الوقوع نیست بلکه بیان کننده ی ترس درونی شما نسبت به اتفاقاتی است که احساس می کنید ممکن است خارج از اراده ی شما رخ داده و زحمات شما را از بین ببرند.

بسیار اهمیت دارد که در هنگام مشاهده ی سگ مرده در خواب خود، چه احساسی را تجربه می کنید. این خواب می تواند تصویرگر غریزه ای سرکوب شده یا نادیده گرفته شده در زندگی بیداری باشد. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که سرکوب، راه حل موثری در مقابله با احساسات و غرایز نیست.

انسان تنها موجودی است که می تواند با شناخت ماهیت غرایز خود، به کنترل و تربیت آن ها بپردازد و از این غرایز کنترل شده، در جهت پیشبرد اهداف خود در زندگی بیداری و در زمینه های مختلف زندگی استفاده کند.

اگر در واقعیت صاحب یک سگ باشید یا به هر ترتیب، سگی که در خواب خود مرده مشاهده می کنید را در دنیای واقعی بشناسید، باید بدانید که این خواب، تصویرگر احساساتی است که از ماهیت آن ها آگاه هستید. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که با دیدن این سگ خاص، چه خاطرات، احساسات و تجربیاتی در شما زنده می شود؟ این تجربیات چگونه به شما کمک می کند تا با چالش های فعلی مبارزه کرده و پیروز شوید؟

سمبل سگ مرده از شما می خواهد تا فقدان درونی خود را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن رو به رو شوید و اجازه ندهید که تداوم این احساس منفی، موجب افسردگی یا کاهش اعتماد به نفس شما شود. اگر در خواب خود احساس کنید که سگ، به دست یک انسان شرور کشته شده است، باید بدانید که فرد قاتل، سمبل بخشی از افکار و نماینده ی ترس های درونی خودتان است.

اگر فرد قاتل را در زندگی بیداری نشناسید، باید بدانید که این فرد سمبل برخی از افکار ناشناخته ی شماست که لازم است درباره ی آن، اطلاعات بیشتری کسب کنید. تعبیر این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ترس های هیجانی و غیر منطقی شما را تعقیب کرده یا در شما رخنه کنند و تصمیمات روزمره ی شما را تحت تاثیر قرار دهند.

در نهایت این موضوع اهمیت دارد که سگ مرده ای که مشاهده می کنید، چه رنگ یا نژادی دارد. به طور مثال اگر سگ را به رنگ خاص و خیره کننده ای مشاهده کنید، باید توجه داشته باشید که رنگ مشاهده شده، کدام حس یا هیجان را در شما زنده می کند و برای شما یادآور چیست.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...