تعبیر خواب خوک

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب خوک

خوک در سمبل شناسی با سرمایه داری و میل انسان به کسب دارایی های مادی مرتبط می باشد. خوک بدون احساس انزجار یا توجه به رشد معنوی خواستار کسب ثروت مادی می باشد که می تواند در این مسیر، به هر کار غیر انسانی یا کثیفی دست بزند. حیواناتی که در خواب ظاهر می شوند سمبل غرایز مختلف موجود در رفتار و شخصیت انسان هستند. انسان مجموعه ی کاملی از غرایز مختلف است با این تفاوت که می تواند ماهیت و پتانسیل های هر غریزه را شناخته و در صورت لزوم به کنترل و هدایت آن ها بپردازد.

اگر شما در واقعیت فردی معتقد باشید و خوک برای شما به شکل حیوانی منزجر کننده ظاهر شود، این خواب به آن دسته از غرایز شما اشاره دارد که احساس می کنید می توانند شما را به سمت افکار یا مسیر هایی منحرف کننده پیش ببرند. مانند زمانی که احساس می کنید زیاده خواهی و مادی گرایی در شما قدرت گرفته است. این خواب از شما می خواهد تا این غریزه های مرتبط با سمبل خوک را شناخته و به اهلی کردن یا کنترل آن ها بپردازید. همان طور که اهلی کردن حیوانات در دنیای واقعی، به منفعت انسان بوده است.

اگر خوک در خواب به گونه ای ظاهر شود که برای شما ایجاد استرس و ناراحتی کند، یا به شما آسیب برساند، این خواب می تواند به ترس درونی شما از رو به رو شدن با غرایزی اشاره داشته باشد که در زندگی بیداری و در بروز آن ها دچار افراط شده اید. این خواب از شما می خواهد تا متوجه تاثیر و غلبه ی غرایز مرتبط با خوک و زیاده خواهی مادی در خود باشید چرا که تداوم این زیاده خواهی می تواند برای شما در درجه ی اول و در ادامه برای اطرافیانتان مشکل آفرین شود.

اگر در خواب خوکی مرده را مشاهده کنید و دیدن این صحنه برای شما منزجر کننده یا آزار دهنده باشد، باید بدانید که مرگ در خواب، اشاره به انفعال و بی اثر شدن دارد. این خواب می تواند به انفعال درونی شما در زمینه ی حرکت و تلاش اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا تعادل برهم خورده ی زندگی روزمره ی خود را درک کرده و اجازه ندهید که سرکوب یا نادیده گرفتن قدرت ها و امیال درونی، در شما فقدان ایجاد کرده یا آرامش فکری تان را مختل کند.

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به شما خوک هدیه می دهد، باید بدانید که این فرد سمبل بخشی از شخصی خودتان است که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، قدرت ها و ایده های این بعد را نادیده گرفته باشید. برای این که دلیل حضور این شخص را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به او چه احساس، فکر یا رفتار هایی را در شما زنده می کند؟ ویژگی هایی که از این فرد به یاد می آورید، سمبل ویژگی های شخصیتی خودتان است که می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فکری شما در زندگی بیداری باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...