تعبیر خواب قورباغه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب قورباغه

حیواناتی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل غرایز مختلف موجود در رفتار و شخصیت انسان هستند. قورباغه غالب اوقات با مفاهیمی مثل انزجار و زشتی مرتبط است. غریزه ی انزجار در انسان کمک می کند تا از رفتار ها و موقعیت هایی که مطابق ارزش ها و استایل شخصیتی او نیست دوری کند.

انزجار در حالت عادی یک ویژگی مثبت تلقی می شود. زمانی که قورباغه ها در خواب شما به شکلی ظاهر شوند که احساس نفرت یا ترس را در شما ایجاد کنند، نشان دهنده ی این معناست که در کنترل این غریزه دچار مشکلاتی شده اید.

انسان تنها موجودی است که می تواند غرایز خود را شناخته و به تربیت و کنترل آن ها بپردازد. بسیار اهمیت دارد که قورباغه را در چه موقعیت و همراه با چه سمبل های دیگری مشاهده می کنید. این خواب از شما می خواهد تا افکار محدود کننده ی خود را شناخته و به رفع آن ها بپردازید.

تعبیر خواب قورباغه ی سبز: سبز در تعبیر خواب و سمبل شناسی، با مفاهیمی مثل خرد و رشد مرتبط است. اما اگر با دیدن قورباغه ی سبز، احساس ترس و انزجار را تجربه کنید، نشان دهنده ی ترس هایی است که شما را از پیشرفت در زندگی بیداری باز داشته است.

ترس هایی که ممکن است در زندگی بیداری در تلاش باشید که بر روی آن ها سرپوش گذاشته یا به سرکوب آن ها بپردازید. این خواب از شما می خواهد تا درباره ی افکار و غرایزی که در حال محدود کردن ایده ها و عملکرد شما هستند با خودتان صادق بوده و به شیوه ای منطقی با این موضوع رو به رو شوید و اجازه ندهید که تداوم این افکار باعث شود تا احساس بدی نسبت به خودتان داشته باشید.

تعبیر خواب قورباغه ی مرده: مرگ در خواب می تواند با مفهوم توقف و کنسل شدن مرتبط باشد. ممکن است در این زمان احساس کنید که برخی مفاهیم و شیوه های روزمره در زندگی شما بی معنا شده اند و احساس خود را نسبت به بسیاری از مسائل از دست داده اید. ممکن است در درون خود نوعی فقدان را احساس کنید که ماهیت مثبت یا منفی بودن آن ها را ندانید. شما هم اکنون در تلاش هستید تا درک کنید چه مسائلی در زندگی شما ارزش محسوب می شوند و چه مسائلی از دید شما بی اهمیت و دست و پا گیر هستند.

این خواب از شما می خواهد تا نسبت به استایل زندگی خود توجه بیشتری داشته و شیوه ای را برگزینید که باعث میشود احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

تعبیر خواب قورباغه ی سیاه: رنگ سیاه در تعبیر خواب روان شناسی با جهل و ناشناختگی مرتبط می باشد. بسیار اهمیت دارد که در هنگام دیدن قورباغه ی سیاه، چه احساسی در شما ایجاد می شود. اگر این خواب در شما احساس انزجار و ترس را ایجاد کند، نشان دهنده ی ترس هایی است که موجب بیزار شدن شما از پیگیری برخی خواسته ها در زندگی بیداری می شود. اما ممکن است از ماهیت این رس ها و غرایز، اطلاع روشنی نداشته باشید.

این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی به وجود آمدن این ترس و انفعال را در درون خود شناخته و به شیوه ای منطقی با آن رو به رو شوید.

تعبیر خواب قورباغه خوردن: خوراکی ها در خواب با مفهوم خوراک روح و روان مرتبط هستند. زمانی که در خواب اقدام به خوردن قورباغه می کنید می کنید یعنی در خود به محرک هایی احساس نیاز می کنید که باعث می شود نفرت و انزجاری نسبت به خودتان پیدا کنید. این خواب از شما می خواهد تا علت این گرایش را در خود شناخته و مانع از تداوم آن شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...