تعبیر خواب عقاب 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب عقاب 2

عقاب در خواب ، به عنوان سمبلی قدرتمند و با نفوذ شناخته شده است . عقاب با قدرت روحی بالا ، ارتباط مستقیم دارد و نشان دهنده ی تیزبینی و نگاه نافذ است .

این پرنده سمبل روشنگری و آگاهی بخش رویابین است . از طرفی به بعدی از شخصیت فرد اشاره میکند که توانایی کنترل بحران ها و رویداد های غیر عادی را دارد .

در واقع این خواب نشان میدهد که باید با این بعد از شخصیت خود رو به رو شده و در برابر مسائل ، نکته بین و با قدرت عمل کنید .

این پرنده ، قدرت وجودی رویابین را نشان میدهد .

اگر در خواب از دیدن عقاب دچار ترس و دلهره شوید و به اصطلاح دست و پای خود را گم کنید ، یعنی در رو به رو شدن با مسائل ، به جای این که از خود قدرت و جسارت نشان دهید ، دچار ضعف و زبونی شده و از خود بی ارادگی نشان میدهید .

در این شرایط ، سمبل عقاب ، یادآور این معناست که شما میتوانید با کنترل حواس و حفظ آرامش روحی ، به تشخیص درستی از مسائل دست پیدا کنید .

علاوه بر نیروی فیزیکی و قدرت فوق العاده ی عقاب در پروازکردن ، این پرنده با قدرت منحصر به فردی در بینایی شناخته شده است .

معمولا این خواب ، فرد را به واقع بینی و هوشیاری در برابر مسائل دعوت میکند .

در واقع ، در این زمان ظاهر مسائل اهمیت ندارد ، الان زمانی است که فرد باید به کنه و عمق قضایا نفوذ کند تا بتواند به حقیقت دست پیدا کند .

زمانی که با سمبل عقاب رو به رو می شوید ، از خودتان بپرسید ، در این زمان چه مساله ای از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ؟

حقیقت چه مسائلی ممکن است از من مخفی مانده باشد ؟ به چه طریق میتوانم به حقیقت اتفاقات و رفتار دیگران، دست پیدا کنم ؟ اعتماد به نفس و شجاعت وجودی من ، چگونه میتواند به پشت سر گذاشتن بحران ها کمک کند ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...