تعبیر خواب عقاب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب عقاب

حیواناتی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل غرایز درونی خودمان هستند. عقاب می تواند با مفهوم تیز بینی و بلند پروازی مرتبط باشد. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب چه احساسی را تجربه می کنید و واکنش شما در هنگام رو به رو شدن با سمبل عقاب چیست.

پرندگان در حالت کلی اشاره به نیاز درونی انسان برای کسب آزادای و بلند پروازی می باشند. این خواب بیش از هر چیز از شما می خواهد تا این نیاز درونی را شناخته و به شیوه ای منطقی به برطرف کردن آن بپردازید. انسان تنها موجودی است که می تواند غرایز درونی خود را شناخته و به تربیت و کنترل آن ها بپردازد. همان طور که اهلی کردن حیوانات در دنیای واقعی، به انسان کمک کرده است تا به معیشت پرداخته و با قدرت بیشتری به پیگیری اهداف خود در زندگی بپردازد.

تعبیر خواب عقاب سیاه: رنگ سیاه در تعبیر خواب با مفهوم ناشناختگی و جهل مرتبط است. این خواب می تواند به عدم شناخت شما به نیرویی که در شما به بلند پروازی و تیزبینی می انجامد اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا این نیروی روانی را دست کم نگرفته و در برون رفت از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری از آن استفاده کنید.

اگر با دیدن عقاب نوعی احساس ترس در شما ایجاد شود یا احساس کنید که عقاب قصد آسیب زدن به شما را دارد، این خواب می تواند به ترس درونی شما از مواجهه با غریزه ی درونی تان اشاره داشته باشد. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که سرکوب و انکار غرایز، راه موثری برای کنترل آن ها نیست.

تعبیر خواب عقاب در حال شکار: این خواب به نیاز درونی شما برای کسب ایده ها و افکار جدید در زندگی بیداری اشاره دارد. ایده هایی که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را گسترش داده یا به شیوه ای موثر تر، پروژه های فعلی خود را به پیش ببرید. این خواب از شما می خواهد تا منابع مختلف و امکانات اطراف خود را با نگاه تیزبین عقاب شناسایی کرده و اجازه ندهید که سهل انگاری، موجب ایجاد ضعف یا احساس فقدان در درون شما شود.

تعبیر خواب عقاب سفید: رنگ سفید در تعبیر خواب با مفهوم روشن و واضح بودن مرتبط می باشد. این خواب از شما می خواهد تا مهارتی روانی که در اثر تجربه و شناخت انسان ها در شما ایجاد شده است را دست کم نگرفته و از آن برای پیشبرد اهداف خود در زندگی بیداری استفاده کنید. همان طور که گفته شد، عقاب سمبل تیزبینی می باشد و زمانی که در خواب ظاهر می شود، یعنی شما دارای این نیروی روانی هستید.

 • معین

  معین

  • ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۲:۳۱

  سلام، خواب دیدم رفته بودم خانه مردی که نمیشناختمش ولی مثل یک دوست بودیم، بعد ما رفتیم بیرون خانه با بچه ها، من دستمو بالا گرفتم و ی عقاب اومد روی دستم بعد رفت روی زمین، دقت که کردم دیدم عقابه یک بال نداره!
  و با ی همون یک بال پرواز میکرد، بعد خانواده‌ی این عقابم اومدن، جوجه عقاب، مادر و... یکی دوتا ازعقابها و حتی یکی از جوجه ها یک بال نداشتن ولی بال اون سمتشون کاملا سالم بود، یکی دوتا از عقاب هام دوتا بال رو داشتن.
  اون سمتی ک بالی وجود نداشت اثری از خون یا زخم نبود، مادرزادی اینجوری به دنیا اومده بودن.