تعبیر خواب شاهین

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب شاهین

شاهین به عنوان پرنده ی ماهر در شکار شناخته شده است. برای درک دلیل حضور پرندگان شکاری در خواب، باید به زندگی و غرایز مربوط به پرنده و نقشی که در شکل گیری باور ها و فرهنگ های مختلف داشته اند توجه داشت. زمانی که در خواب با یک شاهین رو به رو می شوید، در واقع در حال مشاهده ی بخشی از نیروی روانی خود هستید که لازم است هم اکنون، و در مواجهه با چالش هایی که در روز های اخیر با آن رو به رو بوده اید، از این نیروی درونی به خوبی استفاده کنید.

انسان تنها موجودی است که می تواند غرایز خود را شناخته و به کنترل و تربیت آن بپردازد و به این ترتیب، از نیروی روانی خود برای به دست آوردن سود و منفعت در دنیای بیداری بهره بگیرد. اگر شاهین را در خواب خود به گونه ای استرس آور مشاهده کنید، این خواب نشان دهنده ی ترسی است که در زندگی بیداری، در حال سرکوب و انکار آن هستید یا به عبارتی حاضر نیستید با این ترس رو به رو شوید.

شما از وجود یک غریزه ی سرکش در درون خود احساس نگرانی دارید. اگر شاهینی که در خواب مشاهده می کنید قصد آسیب زدن به شما را داشته باشد، باید بدانید که این خواب نشان دهنده ی هیجانات کنترل نشده ای است که ممکن است در روز های اخیر برای شما مشکلاتی را ایجاد کرده باشد. افکار تخریب گر، پیش از دیگران، سلامت روانی خودمان را تحت تاثیر قرار می دهند. این خواب از شما می خواهد تا غرایز مرتبط با پرنده ی شاهین را شناخته و به شیوه ای منطقی، با آن رو به رو شوید.

تعبیر خواب شاهین سفید: رنگ سفید در تعبیر خواب روان شناسی، با مفهوم روشنی و صلح گره خورده است. این خواب می تواند به دیدگاه های روشن شما درباره ی اهداف بعدی تان در زندگی بیداری مرتبط باشد. این خواب از شما می خواهد تا انگیزه و نیروی فکری خود را در این زمان قدر دانسته و برای به دست آوردن آزادی بیشتر و موقعیت های جدید تلاش کنید.

تعبیر خواب شاهین در خانه: خانه در تعبیر خواب، با مفهوم امنیت و آرامش فکری مرتبط است. زمانی که شاهین در محدوده ی خانه باشد، لازم است تا این نیروی روانی را به آزادی رسانده و به پنهان کردن و انزوای خود پایان دهید. هم اکنون بهترین فرصت برای بروز ایده هایی می باشد که به شما کمک می کند تا در زمینه های مختلف، مثل شغل یا روابط خود به پیشرفت برسید.

تعبیر خواب شاهین سیاه: رنگ سیاه با مفهوم ناشناختگی و جهل مرتبط است. این خواب می تواند نشان دهنده ی فردی باشد که از نیروی روانی خود که به او کمک می کند تا در پیدا کردن ایده های جدید مانند یک شکارچی عمل کند را فراموش کرده است. این خواب از شما می خواهد تا این نیروی درونی را شناخته و به کنترل و تربیت آن بپردازید. این کار به پیشرفت شما در زمینه های شغلی یا کار هایی که نیازمند ایده و خلاقیت جدید است کمک خواهد کرد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...