تعبیر خواب زنبور سرخ

نوشته شده توسط:ارغوان | ۶ دیدگاهتعبیر خواب زنبور سرخ
آپدیت ۲۰۲۲
ممکنه زنبور سرخ رو در موقعیت ها و حالت های مختلفی ببینید. همچین خوابی میتونه اضطراب آور یا نگران کننده باشه بخصوص اگر مواجهه با زنبور سرخ برای شما ناراحتی و ترس رو ایجاد کنه. اما چی میشه که ما خواب میبینیم یک زنبور سرخ در اطراف ما مشغول پرسه زدنه یا قصد داره به ما یا دیگران نیش بزنه؟ این خواب داره در مورد یک احساس یا انرژی صحبت میکنه که قصد داره زندگی شما رو به خودش درگیر کنه. پس توجه داشته باشید که زنبور سرخ چطور در عالم خواب ظاهر میشه. آیا حضورش درون شما حس ناامنی و ترس درست میکنه؟ پس بهتره از افراد و موقعیت هایی که این انرزی منفی رو درون شما افزایش میدن دوری کنید. مثلا همکاری که طرز حرف زدن و رفتارش شما رو به یاد زنبور سرخی میندازه که در عالم خواب دیدید نمیتونه برای شما دوست و معاشر خوبی باشه. یا دوستی که عادت داره به زدن حرف های نیش دار و تند و تیز که رد حرف هاش تا مدت ها روی قلب انسان میمونه، نمیتونه برای شما دوست خوبی باشه.
به همین ترتیب دقت داشته باشید که ورود همچین احساسات و انرژی هایی به زندگی شخصی شما میتونه برای سلامت روانی شما هم مضر باشه به این صورت که اگر شما مدام خودتون رو در معرض افراد یا موقعیت های منفی و مزاحم قرار بدید، ممکنه پس از مدتی خودتون هم مثل یک زنبور سرخ رفتار کنید و آرامش دیگران رو خراب کنید.
برای درک خوابی با موضوع زنبور سرخ به رفتار و زندگی این موجود توجه کنید. زنبور سرخ موجودیه که ما عمدتا علاقه ای نداریم در محل زندگی ما ظاهر بشه و همزیستی باهاش تقریبا غیر ممکنه. چون برای ما تهدید محسوب میشه و رد نیش این موجود میتونه ما رو به لحاظ بدنی حسابی به دردسر بندازه. برخی انسان ها هم مثل این موجودات رفتار میکنن و گاها نمیتونن خودشون رو کنترل کنن. برخی موقعیت ها در زندگی ما هست که همین قدر ناامن و ناخوش آینده و لازمه اون ها رو بشناسیم و ازشون فاصله بگیریم. پس دیدن زنبور سرخ در عالم خواب لزوما به یک انسان اشاره نداره. حتی یک موقعیت شغلی یا یک کتاب خطرناک و ناراحت کننده ممکنه در عالم خواب به صورت یک زنبور سرخ ظاهر بشه و به شما یاداور بشه که در معرض چه احساسات ناخوش ایندی قرار گرفتید و لازمه از خودتون مراقبت بیشتری به عمل بیارید.
اما اگر در عالم خواب دیدید که یک زنبور سرخ تونست نقش مثبتی ایفا کنه و تحت کنترل شماست یا خدمتی به شما انجام داد، این خواب میتونه نماد یک احساس یا انرژی باشه که تحت کنترل شماست و میتونید ازش بهره ببرید. ممکنه شما فردی باشید که در محیط دوستانه یا شغلی، کنترل خوبی روی افراد دارید. بهتره از این توانایی در مسیر خوبی استفاده کنید چون زنبور ها ممکنه ناگهان از کنترل خارج بشن و بر علیه شما کار کنن.


تعبیر خواب زنبور سرخ

دیدن این حشره ی گزنده در خواب ، سمبل حرف های گزنده و نیش دار است .

این حشره می تواند نشان از وجود این ویژگی رفتاری در شخصیت شما باشد . در غیر این صورت اشاره به ترس شما از مواجهه با این نوع افراد در زندگی واقعی دارد .

زنبور سرخ در مواردی سمبل خونخواهی و فردی کینه جو و انتقام گیر است . این خواب در کمتر مواردی به دیگران اشاره دارد و غالب اوقات نشان از وجود این تمایل در شخصیت شماست . این خواب سعی دارد پیامد منفی کینه جویی را به شما یادآور شود .

این حشره با احساس رنجیدگی ارتباط مستقیم دارد . ممکن است احساس کنید که فردی را در دنیای واقعی رنجانده اید یا این که به خاطر موضوع یا اتفاقی ، عمیقا دچار احساس رنجیدگی شده باشید یا به عبارتی احساسات شما جریحه دار شده باشد .

دیدن لانه ی زنبورهای قرمز ، سمبل موقعیت خطرناک یا آزار دهنده است . در واقع این خواب می تواند تنها به احساس شما نسبت به یک جمع یا موقعیت اشاره کند . ممکن است نسبت به جمع دوستان ، خانواده یا محیط کار خود بدبین باشید و یا احساس کنید که این افراد باعث رنجش خاطر یا ناراحتی عمیق روحی شما می شوند و حضور در این جمع ها ، برای شما منزجر کننده و غیر قابل تحمل باشد .

 • سلمان

  سلمان

  • ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۵:۱۶:۳۱

  با سلام
  خواب ديدم تعداد زيادي زنبور به برادر و مادر و فرزندم حمله كردن و من از بالاي كوه صحنه رو ميديدم. چه تعبيري داره؟

 • اتنا

  اتنا

  • ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۴:۰۳

  سلام من مدرسه بودم سر جلسه ازمون يهو ي اناس گرفتند گفتند بيا رفتم ديدم كلي زنبور عيب با كرم داخل محوطه اي روي زمين دارن جون ميدم زنبور قرمز پا گذاشتم رو عده اي اما لونها جون نداشتند تعبيرش چيه؟؟؟؟

 • یکی

  یکی

  • ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۸:۴۳

  سلام خسته نباشید من در خونه بودم و یک دفعه بیرون رفتم و یک کندو زنبور سرخ دیدم که به اون ضربه خورد و همشون ریختن بیرون بعد بدو بدو اومدم خونه و یکشون اومد تو خونه دایی هم خونه ما بود زنبور دو سه ساعت تو خونه ما بود دو هی ویز ویز میکرد آخر داییم رفت و با یه بطری نوشابه اون رو گرفت چه تعبیری داره

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام وقتتون بخیر، مزاحمت زنبورا می تونه نماد یه سری فکرای منفی مثل یادآوری نیش و کنایه های گذشته یا حس خشم باشه، چیزی که برای آدم حس نگرانی و ناامنی میاره و بهتره این فکرا رو مهار کنید که انرژیتون رو خراب نکنن. حتی اگر فردی در واقعیت مثل زنبور سرخ حرفای نیش دار گفت و یا انرژی منفی درست کرد با حرفا و رفتارهاش،...این خواب ازتون میخواد که اجازه ندید ذهنتون درگیر شه و روحتون ضربه بخوره. اون فکر و حس منفی رو از خونه ی ذهنتون بیرون کنید.
 • Karbar.3456

  Karbar.3456

  • ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۶:۳۴

  سلام من خواب دیدم کلی زنبور قرمز رو بدنم نشستن نیش نمیزدن ولی بهم چسبیده بودن و همسرم میکشتشون نامزد سابق همسرمم یه کناری نشسته بود نگامون میکرد

 • کیمیا

  کیمیا

  • ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۷:۰۳

  دیشب خواب زنبور سرخی میدیدم که موقع شستن کاهو بابام دیدش و به من داشت همش هشدار میداد و بعد امروز صبح با مامانم وحشتناک دعوام شد و دقیقا تندترین حرفارو بهم زد درحدیکه گریه کردم جلوشون، احساس میکنم بابام قصد داشته بهم هشدار بده مراقب رفتار تند و زننده مامانم باشم، منکه نمیتونم از مامانم که انقدر برام سمی هستش دوری کنم راه حل چیه؟ میشهراهنمایی و کمکم کنید؟ :((((

 • کیمیا

  کیمیا

  • ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۸:۱۸

  دیشب خواب زنبور سرخی میدیدم که موقع شستن کاهو بابام دیدش و به من داشت همش هشدار میداد و بعد امروز صبح با مامانم وحشتناک دعوام شد و دقیقا تندترین حرفارو بهم زد درحدیکه گریه کردم جلوشون، احساس میکنم بابام قصد داشته بهم هشدار بده مراقب رفتار تند و زننده مامانم باشم، منکه نمیتونم از مامانم که انقدر برام سمی هستش دوری کنم راه حل چیه؟ میشهراهنمایی و کمکم کنید؟ :((((