تعبیر خواب زایمان گربه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زایمان گربه

دیدن زایمان حیوانات در خواب ، بسیار رایج و معمول است . تعبیر این گونه خواب ها به نوع مشاهده و برداشت شما از زایمان حیوانات مربوط می شود .

به طور کلی ، حیوانات به پاره ای از غرایز درونی انسان اشاره دارند و هر یک ، سمبل یکی از غرایز زیستی و طبیعی بشر هستند.

در تعبیر خواب مدرن ، گربه به عنوان سمبل شادی و سرور و سرگرمی شناخته شده است . دلیل این نسبت ، برگرفته از نوع رفتار و طبیعت گربه می باشد. اصولا گربه ، حیوانی سرگرم کننده ، بازیگوش و دوست داشتنی است و رفتار های او با افسردگی و خمودی در تضاد است . در اینجا ، زایمان گربه ، به نوعی نماد ادامه یافتن یا زیاد شدن این گرایشات و غرایز است .

زمانی که شما در رویا ، مشغول مشاهده ی زایمان یک گربه هستید ، نشان دهنده ی این موضوع است که شما ، در جایی از ذهن خود ، مشغول فکر کردن و فلسفیدن درباره ی روحیه ی نشاط و شادابی در زندگی خود هستید .

اگر گربه در مکانی تاریک و مجهول زایمان کند ، به این معناست که شما راه های نشاط و سرور را گم کرده اید و در این دوران ، ممکن است فراموش کرده باشید که حقیقتا چه چیزی موجب سرور و خوشحالی شما می شود .

سمبل زایمان ،به عنوان سمبلی رایج و بسیار قوی شناخته شده و تنها نمیتوان آن را به معنای تکثیر نسبت داد.

برخی محققین عقیده دارند که سمبل زایمان به پاره ای از اهداف و تلاش های طولانی مدت شما اشاره دارد . بر این اساس که زایمان با مشقت و زحمت همراه است اما با علاقه ی قلبی و اشتیاق فراوان مادر پیگیری می شود . این سمبل با "صبر" نیز گره خورده است .

در واقع این خواب ، افکار و اهداف شما را به روند زایمان تشبیه میکند . به شما نشان میدهد که با چه روحیه و دیدگاهی در حال پیگیری اهداف خود هستید . دیدن زایمان گربه نیز به دغدغه های شما درباره ی کسب نشاط و لذت اشاره دارد .

اگر در خواب شما ، گربه ی مادر و نوزادان ، در شرایط نامطلوبی باشند ، نشان دهنده ی احساس شما درباره ی تنگنا ها و فشار های روانی است که به نظر میرسد شادی شما را مختل کرده اند.

اگر در خواب در تلاش باشید که بچه گربه ها و گربه ی مادر را به شرایط مطلوب برسانید ، نشان دهنده ی دغدغه ی ذهنی شما برای رفع شرایط نامطلوبی است که در آن گیر افتاده اید .

بچه گربه ها می توانند سمبل سرگرمی ها و شادی های گوناگون شما باشند که احساس می کنید ، به دلیل شرایط نا مساعد ، قادر به پرداختن به آن ها نیستید . این خواب از شما می خواهد تا روحیه ی خود را بازیابی کنید و با عزمی راسخ به فعالیت های سرگرم کننده ی خود بپردازید و درک کنید که هر انسانی ، برای گذران زندگی نیازمند به فعالیت های لذت بخش و سرگرم کننده است .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...