تعبیر خواب حمله ی زنبور ها

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب حمله ی زنبور ها

زمانی که در خواب ، زنبور به صورت یک عنصر منفی و استرس زا ظاهر می شود ، تفسیری که می توان از این حشره داشت ، بسیار متفاوت خواهد بود .

زنبور در حالت منفی ، سمبل آن دسته از افکار یا نگرانی های شماست ، که در هنگام حرکت شما به سمت هدف ، فعالیت شما را مختل کرده و شما را از حرکت باز می دارد .

خواب هایی در مورد حمله ی زنبور ها ، بسیار گزارش شده و چنین کابوسی ، بسیار عمومیت دارد .

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر ، و در زندگی بیداری ، چه افراد یا افکاری ، در شما احساس ناامنی را ایجاد کرده اند ؟ ارزش واقعی این افراد یا افکار چیست ؟ در واقع زمانی که با دیده ی منطق به این افراد یا افکار نگاه می کنید ، آن ها تا چه اندازه آسیب رسان یا تاثیر گذار هستند ؟

کدام یک از فعالیت ها یا کنش های شما باعث می شود تا این عوامل استرس زا فعال شده و به طرف شما حرکت کنند ؟

کنش زنبور ، در رویای شما ، بسیار مهم است . مهم ترین ویژگی رفتاری زنبور ، نیش زدن آن است . اگر در رویا ، مورد اثابت نیش زنبور قرار بگیرید ، به این موارد توجه کنید ، به طور مثال ، زنبور کدام عضو از بدن شما را نیش می زند ؟ آیا در خواب متوجه علت حمله ی زنبور هستید ؟ بعد از نیش خوردن از زنبور درد آن را حس می کنید ؟

به طور کلی این خواب ، پیامی از طرف ضمیر ناخودآگاه شماست ، مبنی بر این که پاره ای از افکار بدبینانه ، عملکرد شما را مختل کرده و باعث ایجاد استرس در شما شده است . دلیل این که خواب ، از سمبل زنبور استفاده می کند ، نحوه ی رفتار زنبور هاست . این خواب از شما می خواهد که مرکز یا کلونی زنبور هایی که افکار شما را مخدوش کرده اند را پیدا کنید ، تقلای بیهوده و رفتار های ناشی از ترس و اضطراب را کنار بگذارید ، و به یاد داشته باشید که تنها با کنترل خود می توانید ، این فشار های خفیف روانی را پشت سر بگذارید .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...