تعبیر خواب جانوران انقراض یافته

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب جانوران انقراض یافته

بسیار اتفاق می افتد که در خواب هایی خود با حیوانات مختلفی رو به رو شویم که در دنیای واقعی و زندگی خود ملاقات نکرده ایم و این موضوع ذهن ما را به خود مشغول کند که به چه علت با این حیوان رو به رو شده ایم. در تعبیر خواب روانشناسی، حیوانات در واقع سمبل آن بخش از افکار و غرایزی هستند که در حال بیدار شدن و تاثیر گذاشتن بر زندگی ما می باشند.

هر حیوان می تواند نماینده ی نوعی خاص از غرایز باشد. اما ممکن است در خواب، با حیواناتی رو به رو شویم که ماهیت آن ها برای ما ناشناخته است یا به نوعی احساس کنیم که این حیوانات منقرض شده اند یا در دوره ی فعلی زمین، قابل یافت شدن نیستند. این خواب اشاره به آن دسته از غرایز انسان دارد که عموما بسیار بدوی و اولیه هستند و در شرایط فعلی جامعه مورد استفاده قرار نمیگیرند اما به گونه ای ذهن شما اخیرا درگیر مسائلی شده است که بسیار پیش پا افتاده و سطحی هستند.

برای مثال، غریزه ی شکار به شکلی که انسان های نخستین درگیر آن بودند، امروزه رواج نداشته و انسان ها به شیوه ی کاملا متفاوتی در حال زندگی می باشند. زمانی که در خواب خود با یک حیوان ناشناخته که احساس می کنید منقرض شده رو به رو می شوید، توجه داشته باشید که حین دیدن این خواب، و هنگام رو به رو شدن با این حیوان، چه احساسی را تجربه می کنید. اگر ملاقات این حیوان، برای شما احساس ناراحتی و ترس ایجاد کند، یعنی در زندگی بیداری، درگیر انسان ها یا موقعیت هایی هستید که شما را دچار مشکلات و چالش ای بسیار سطحی و اولیه کرده اند و موضوعات ساده ای را برای شما پیچیده و ترسناک جلوه داده اند. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که هر چه سریعتر از این انسان ها یا موقعیت های ناراحت کننده دور شوید.

اما اگر در خواب با حیوان منقرض شده ای رو به رو شدید که قادر به شناسایی گونه ی آن هستید، به طور مثال می دانید که آن حیوان نوعی پرنده است، میتوانید در تفسیر این رویا به سمبل پرنده مراجعه کنید. سمبل پرنده فارغ از انواع پرندگان، بیشتر به مفهوم آزادی و لزوم بلند پروازی اشاره دارد که به شما کمک می کند تا در برهه ی فعلی، از چالش ها و ناراحتی های به وجود آمده عبور کنید و به اهداف خود دست پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...