تعبیر خواب بالا آوردن اسید معده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بالا آوردن اسید معده

بالا آوردن اسید معده می تواند در حالت ها و موقعیت های مختلفی در خواب ظاهر شود، در این مطلب به طور نمونه به تفسیر یکی از موقعیت ها می پردازیم. شما می توانید به کمک شیوه ی تفسیر این خواب، به بررسی روان شناسانه ی خواب های مشابه خود بپردازید.

تجسم کنید که در خواب، مشغول بالا آوردن اسید معده ی خود هستید و درون روشویی، ماده ای زرد رنگ را مشاهده می کنید. این وضعیت می تواند نشان دهنده ی مشکلاتی باشد که بخصوص در محدوده ی معده، شما را دچار مشکل کرده است. رنگ زرد و معده، باد آور چاکرای شبکه ی خورشیدی یا چاکرای سوم نیز هستند که در همین محدوده قرار دارند.

این خواب می تواند نمادی از ضعیف شدن یا عملکرد این سیستم انرژیکی باشد که در طول روز ها یا ماه های اخیر، عملکرد شما را دچار مشکل کرده است. به رنگ زرد توجه کنید. این رنگ می تواند در حالت سالم، حس اعتماد به نفس، شور و نشاط و جاذبه را ایجاد کند. چه می شود اگر در مورد این احساسات دچار مشکل و انسداد روانی شویم؟ به رنگ زرد کدر یا رنگ زرد در یک موقعیت منفی و منزجر کننده توجه کنید. مثل زمانی که اسید معده ی خود را بالا می آورید.

رنگ زرد کدر می تواند احساسات بسیار متضادی را تداعی کند. همچنین به خوده عمل بالا آوردن توجه کنید. این معمولا کاری نیست که علاقه داشته باشیم جلوی دیگران انجام دهیم. ما علاقه نداریم دیگران ما را در چنین وضعیتی مشاهده کنند. به این ترتیب چنین خوابی می تواند نماد یک ناراحتی یا گره روانی در مورد اعتماد به نفس باشد که در حال دست و پنجه نرم کردن با آن می باشیم. در مقابل یک مشکل یا ویروس، لازم است تا به تقویت خود پرداخته و از خود محافظت کنیم.

با دیدن چنین خوابی از خودتان بپرسید که چگونه می توان به پاکسازی آن دسته از افکار و انرژی های منفی ای پرداخت که در حال تحت فشار قرار دادن و رنجاندن شما می باشند؟ چه افراد یا موقعیت هایی دارند چنین رنجی را برای شما ایجاد می کنند؟ از این موقعیت ها یا افراد تا جای ممکن می توان فاصله گرفت.

همچنین ممکن است لازم باشد تا روح و روان خود را به کمک انرژی های مثبت و سالم تغذیه کنید تا بتوان کمبود و ضعف به وجود آمده را برطرف نمود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...