تعبیر خواب دست درد

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دست درد

بسیار اتفاق می افتد که در خواب ها، خود را دچار درد ها یا ناراحتی هایی احساس کنیم که در زندگی بیداری فاقد آن ها هستیم. اما همین تجربه ی درد و بیماری در خواب، برای ما ناخوش آیند یا سوال بر انگیز باشند. ممکن است با دیدن این خواب، نوعی احساس ترس و نگرانی برای شما ایجاد شود که مبادا در شرف دچار شدن به یک بیماری یا اتفاق بد هستید.

این خواب نشان دهنده ی وقوع یک اتفاق بد در آینده نیست بلکه به انسداد های روحی و روانی فعلی شما در سطح ناخودآگاه اشاره دارد و با بررسی سمبل های این خواب می توانید این انسداد روانی را شناسایی کرده و در جهت رفع آن ها اقدام کنید.

دست ها در خواب می توانند نماد قدرت اراده و تاثیر گذاری شما باشند. ایده و خلاقیت درونی شما که تصمیمات مهم زندگی را به مرحله ی اجرایی رسانده و قادر است تغییرات مفید، ظریف و زیبایی را ایجاد کند. دست ها می توانند انتخاب کنند که زیبایی را بسازند یا خراب کنند، دست ها امکان احساس انرژی، ابزار و وسیله ی ما برای خلق دنیای اطرافمان می باشند.

احساس درد در ناحیه ی دست، هنگامی که در حال دیدن یک خواب هستید، می تواند به احساس ناراحتی یا بی انگیزگی شما اشاره داشته باشد. مثل فردی که احساس می کند قادر به تاثیر نهادن بر محیط اطراف خود نیست یا دچار ضعف و سستی شده است. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که نسبت به این درد آگاه شوید و اجازه ندهید که بر شما سلطه پیدا کند.

این خواب از شما می خواهد تا از حد اکثر پتانسیل، توان و ظرفیت خود برای آنچه که مغایر با احساس آرامش و شادی شماست، مبارزه کنید و اجازه ندهید که احساس ضعف و بی ارادگی، شما را دچار احساس افسردگی و زوال کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...