تعبیر خواب تهوع

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تهوع

تهوع سمبلی منزجر کننده است که نشان از نوعی ناراحتی روانی یا احساس بیزاری نسبت به موضوعی خاص، در شخصیت رویابین می دهد. فرقی نمی کند که در رویا، چه کسی دچار تهوع است. چرا که شخصیت هایی که در رویا مشاهده می کنید نیز سمبل بخشی از شخصیت شما هستند. شما در هر صورت با داده یا تفکری خاص دچار ناهماهنگی و مشکل شده اید. همان طور که یکی از علل بروز تهوع در زندگی بیداری، ناسازگاری بدن با ماده ی خوراکی آلوده می باشد.

این سمبل در رویا به صورت روانی ظاهر می شود. هر چند گاهی می تواند به نگرانی شما درباره ی سلامت جسمی در زندگی بیداری نیز ظاهر شود. مثل فردی که به مواد غذایی مناسب و کافی دسترسی ندارد یا در محیطی نامناسب مشغول زندگی می باشد. این سمبل در رویا مجازا به فکر یا موقعیتی ناخوشایند اشاره دارد. ممکن است احساس کنید که هم اکنون و در زندگی بیداری، مجبور به تحمل افکار یا شخصیت ها، یا در مجموع، محیط و مجموعه ای غیر قابل تحمل و نفرت انگیز هستید که در شما نوعی احساس انزجار را ایجاد می کنند.

 شما احساس می کنید که نه توانایی پذیرش این افراد و افکار را دارید  نه می توانید از دست آن ها بگریزید. این برخورد های روزمره شما را تحت تاثیر قرار داده و از درون آزار می دهد. شاید لازم باشد تا درباره ی موقعیتی که شما را دچار ناراحتی کرده، با خود به توافق رسیده یا با افراد معتبر، مشورت کنید. مثلا اگر احساس می کنید که محیط شغلی یا تحصیل برایتان غیر قابل تحمل و آزار دهنده شده است، آن جا را ترک کرده یا با دیدی منطقی به دنبال راهکار باشید.

توجه داشته باشید که اولویت در این زمان، سلامت روانی شما می باشد و بهترین راه حل، راه حلی است که آرامش روانی شما را تضمین کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...