تعبیر خواب بیماری برونشیت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بیماری برونشیت

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود، خودمان یا دیگران را دچار یک عارضه یا بیماری مشاهده کنیم. این خواب، نماد وقوع یک اتفاق بد در آینده نیست، بلکه اشاره به ناراحتی ای دارد که هم اکنون در جریان است و با بررسی سمبل های خواب می توانید به برطرف کردن این ناراحتی بپردازید.

برای شروع تعبیر خواب برونشیت، ابتدا لازم است تا اطلاعاتی درباره ی این بیماری کسب کنید:

برونشیت به معنای التهاب لوله های برونشی (نایژک) می باشد. زمانی که نایژک ها ملتهب یا عفونی می شوند، هوای کمتری قادر به ورود به ریه ها خواهد بود و معمولا فرد مقادیر زیادی خلط در طی سرفه دفع می کند. بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی به برونشیت حاد دچار شوند که همراه با سرفه و دفع خلط در طی سرما خوردگی می باشد.

برونشیت حاد معمولا همراه با تب نیست. در صوری که فردی مدت 3 ماه در دو سال پیاپی، سرفه های همراه با خلط غلیظ بدون وجود علل دیگر سرفه را داشته باشد، وجود برونشیت مزمن قطعی است.

ممکن است در خواب خود، حتی صرفا نام بیماری برونشیت را بشنوید در حالی که در زندگی بیداری، اطلاعی از ماهیت این بیماری ندارید. در تعبیر خواب روانشناسی، بیماری ها نماد انسداد هایی هستند که حرکت انرژی را در درون بدن ما مختل کرده و باعث از بین رفتن اعتمال حیاتی ما می شوند.

تفاوتی ندارد که در خواب خود، چه کسی را دچار بیماری برونشیت مشاهده کنید، در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در طول رویابینی مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید، چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

بیماری برونشیت در خواب می تواند نماد یک غم و اندوه شدید باشد که اعماق روح  و روان شما را به خود مشغول کرده و ممکن است در اثر یک حادثه یا اتفاق شکل گرفته باشد. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که علت به وجود آمدن این توده ی غم و اندوه را شناخته و به شیوه ای منطقی به برطرف کردن آن بپردازید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...