تعبیر خواب بیماری آبله

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بیماری آبله

آبله یا هر مشکل پوستی نشان دهنده ی نگرانی شما درباره ی نقص ها یا بیماری هایی می باشد که در روان شما عارض شده و ممکن است نگرانی هایی را برای شما ایجاد کرده باشد. رویایی با هر گونه تاول یا جوش نشان دهنده ی برخی نگرانی ها یا ناراحتی هایی است که موقتا و به طور جزئی ذهن شما را مختل ساخته است. شاید لازم باشد تا در این زمان به آن ها بی توجه بوده و اجازه ندهید که این مشکلات جزئی وقت و زمان شما را تلف کند.

اگر در خواب مشاهده کنید که دستتان در اثر انجام کار سخت دچار تاول هایی شده است، نشان دهنده ی این معناست که بهتر است تلاش بیشتری را برای غلبه بر مشکلات کوچک خود صرف کنید.

اگر در خواب به خاطر سوزش یک تاول یا مشکل پوستی دچار ناراحتی شوید، این خواب به نگرانی و ناراحتی ای که به خاطر مشکلات جزئی به وجود آمده در رابطه ی عاطفی به شما عارض شده است صحبت می کند.

در رویا،  محلی که دچار عارضه ی پوستی شده نیز اهمیت دارد. به طور مثال اگر عارضه را بر روی دستان خود مشاهده کنید، این خواب به مشکلاتی که در زمینه ی قدرت و صلاحیت خود احساس می کنید اشاره دارد. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که مشکلات جزئی موقعیت شما را خدشه دار کند. اگر تاول ها بر روی صورت شما ظاهر شوند به مشکلاتی که در زمینه ی هویت و وجهه ی شما به وجود آمده صحبت می کند. این خواب می تواند در نتیجه ی استرس و وسواس فکری مجسم شده باشد. در این زمان بهتر است از فکر کردن به این قبیل افکار منفی خودداری کنید.

اگر در خواب با عارضه هایی پوستی به رنگ زرد مواجه شوید، این خواب به نگرانی شما درباره ی احساس انفعال و عدم توانایی تان در انجام کار هایی که به آن ها علاقه دارید اشاره دارد. ممکن است این عدم توانایی نوعی احساس نگرانی را در شما ایجاد کرده باشد. این خواب از شما می خواهد تا توانایی ها و مسئولیت های خود را شناخته و از ایجاد افکار وسواس گونه و مخرب که در شما نگرانی و عدم اعتماد به نفس را ایجاد می کنند، جلوگیری کنید.

اگر در خواب با تاول هایی که در نتیجه ی سوختن با حرارت یا آب داغ ایجاد شده اند رو به رو شوید، این خواب به نگرانی شما درباره ی مسائلی که افراط در آن ها مشکلات و ناراحتی هایی را در شما ایجاد کرده صحبت می کند. ممکن است احساس کنید که افراز در کار یا حتی ابراز محبت به روان شما صدماتی را وارد کرده است.

آبله می تواند به ترس شما درباره ی بروز امراض و مشکلات روانی یا جسمی باشد که قادرند زندگی شما را مختل کنند اشاره داشته باشد. در واقع این خواب نشان دهنده ی افکار منفی و افراطی می باشد که بهتر است با بررسی ریشه  و علت به وجود آمدن این افکار، از قدرت گرفتن آن ها جلوگیری کنید.

 ممکن است تحت تاثیر رویداد یا بحرانی عاطفی به این افکار دچار شده باشد و در طولانی مدت منجر به از بین رفتن اعتماد به نفس در شما شده باشد. ممکن است به خاطر این منفی گرایی، احساس بدی نسبت به خود پیدا کرده باشید و ترجیح دهید که از دیگران فاصله گرفته و در تنهایی خود بمانید. این خواب از شما می خواهد تا به دنبال درمانی منطقی برای رفع این چالش ها بود و اجازه ندهید که تداوم آن ها باعث بروز مشکلاتی برای شما در طولانی مدت شود.

آبله می تواند نشان دهنده ی ترسی باشد که از دوران کودکی و به دلیل افکار و استدلال های غلط در شما ایجاد شده و شما هنوز هم ممکن است به آن ها تکیه کرده و در استدلال های ذهنی خود به آن ها رجوع کنید. این رجوع به مسائل غیر منطقی ممکن است مشکلاتی را در ادراک و روان شما ایجاد کرده باشد. این خواب از شما می خواهد که با شناخت ریشه ی این افکار و استدلال ها، برای همیشه آن ها را کنار بگذارید.

آبله و ناراحتی های پوستی می تواند در نتیجه ی خوراک فکری ناسالم ایجاد شده باشد. ممکن است در حال حاضر و در زندگی بیداری به منابعی غلط و بی ارزش برای کسب اطلاعات مراجعه کرده باشید و این اطلاعات غلط بر استدلال های شما تاثیر منفی گذاشته باشند. شاید لازم باشد تا درباره ی منابعی که در موضوعات برای شما الهام بخش و کمک رسان هستند تجدید نظر کنید.

در نهایت آبله، آکنه یا هر عارضه ی پوستی می تواند به نگرانی ها و مشکلات جزئی ایجاد شده اشاره داشته باشد که موجب ایجاد استرس ها و درگیری های ذهنی جزئی در شما شده اند. ممکن است بهترین راه مقابله با این عارضه ها، بی توجهی، پاک سازی روحی روانی و بی توجی نسبت به این مشکلات باشد. در واقع باید مهار افکار خود را در دست گرفته و از ادامه یافتن و گسترده شدن افکار منفی جلوگیری کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...