تعبیر خواب مدفوع

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب مدفوع

خوابی با موضوع مدفوع می تواند بسیار منزجر کننده و آزار دهنده ظاهر شود. این خواب با سمبل هایی مثل توالت، فاضلاب، و آب مرتبط است. در بین گزارشاتی که از خواب ها ارائه شده، مدفوع بسیار رایج  شناخته شده است. این خواب به مسائلی اشاره دارد که در زندگی بیداری، برای شما آلودگی فکری ایجاد کرده اند و موجب انباشت انرژی های منفی در اطراف شما شده اند. مخصوصا اگر مدفوع را در محیط های غیر معمول مثل اتاق خواب مشاهده کنید.

 این خواب نشان می دهد که آلودگی های فکری و افکار منفی، در حال به خطر انداختن سلامتی شماست و آنچنان که به بهداشت جسمی خود اهمیت می دهید، متوجه بهداشت روانی خود نیستید. خوابی با موضوع مدفوع می تواند نشان دهنده ی این موضوع باشد که شما خود را به شدت معذب و محدود کرده اید. و این موضوع، روابط اجتماعی شما را تحت الشعاع قرار داده است. لازم است تا ارزش هایی که به این احساس منفی دامن می زنند  را شناسایی کرده و کنار بگذارید. این کار به شما کمک می کند تا با تمرکز و اعتماد به نفس بیشتری، اهداف و برنامه های خود را در جامعه دنبال کنید.

موقعیت ها و شرایطی که به همراه سمبل مدفوع ظاهر می شوند، نشان می دهند که این افکار منفی، هم اکنون در کدام بخش از زندگی شما تشدید شده و به طور مستقیم، در حال تاثیر گذاشتن بر رفتار و عملکرد شماست. اگر مدفوع را در خانه مشاهده کنید یعنی افکار منفی در حال تهدید آرامش روانی شماست. چرا که خانه سمبل محدوده ی امن و آرامش درونی می باشد. اگر مدفوع را در محیط کار مشاهده کنید، یعنی افکار منفی در حال تهدید اعتماد به نفس شماست.

 ذهن شما در حین خواب از میزان و نحوه ی تجمع افکار منفی به صورت سمبل مدفوع پرده برداری می کند اما این بر عهده ی شماست که منشا این افکار منفی را پیدا کرده و به روش های متنوع از آن ها رها شوید. همان طور که دفع مدفوع عمل طبیعی و روزمره ی بدن انسان است، افکار و احساسات منفی نیز، در هر زمان و حالتی می تواند ایجاد شود. این خواب از شما می خواهد تا حقیقت افکار منفی و وجود ناگزیر و منزجر کننده ی آن ها را بشناسید، اما ماندن آن ها در فکر و روان و تاثیر نهادن آن ها بر سلامت روانی خود را نپذیرید.

در حالت عادی، ما متوجه افکار و احساسات منفی ای که در طول روز و در حین انجام کار های مختلف با خود حمل می کنیم نیستیم. احساس کینه و حسادت تا پیش از بروز پیدا کردن، شکل یا نشانگان خاصی برای بروز یافتن ندارند تا ما را متوجه ماهیت مخرب خود کنند. پس در خواب به شکل مدفوع ظاهر می شوند تا به شما بگویند این افکار تا چه حد در حال تهدید سلامت و آرامش روانی شما هستند و اگر آن ها را بی اهمیت رها کنید، می توانند تا چه حد برای شما مشکل آفرین شوند.

نحوه ی مقابله با این افکار می تواند به عادت ها و علایق شخصی خودتان مرتبط باشد. مثل پرداختن به کار های مثبت و خلاق، ورزش کردن یا پرداختن به یک کار هنری. روان شما نیز مانند بدن به توجه و استراحت و تفریح نیاز دارد و به همان اندازه نیز در معرض بیماری و یا آسیب است. خواب های منزجر کننده مانند مدفوع، راهی است که روان شما به بیان این دنیای نادیدنی و ناراحتی های آن می پردازد.

  • نریمان

    نریمان

    • ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۵:۰۳

    سلام خواب دیدم که یه کیف دستی دستم بود و توش چندتا سیب هم بود وارد اتاقی میشدم دختری که دوستش دارم هم اونجا بود ولی من بهش بی توجه ای میکردم و اونم میخواست بره دستشویی برای مدفوع کردن ولی تو دستشویی مادرم بود و اون نمیتونست بره