تعبیر خواب لب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب لب

لب با سمبل هایی مثل صحبت و گفت و گو، غذا خوردن و چهره مرتبط است. ممکن است در خواب، لب خود یا فرد دیگرای را در حالتی غیر طبیعی یا ناخوشایند مشاهده کنید. در ابتدا باید بدانید تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها ، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید، چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

دیدن سمبل لب در خواب، غالبا نشان دهنده ی چالش هایی است که در زمینه ی روابط عمومی با آن ها رو به رو هستید، به طور مثال دیدن لب زخمی، نشان دهنده ی موضوعاتی است که در حال از بین بردن اعتماد به نفس شما می باشد. مثل زمانی که به دلیل اتفاقی بی اهمیت و پوچ، به خودت تلقین می کنید که از مهارت کمی برای حضور در جمع برخوردار هستید، یا هرگز نمی توانید تاثیر خوبی با نظرات و عقاید خود بر دیگران به وجود آورید. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی به وجود آمودن این احساس منفی را شناخته و اجازه ندهید در شما تداوم پیدا کند.

 اگر در خواب احساس کنید که فردی قصد آسیب زدن به لب شما یا دیگران را دارد، این خواب به ترس درونی شما برای ابراز عقایدتان اشاره دارد. مانند زمانی که احساس می کنید ابراز نظر می تواند برای شما دردسر آفرین شود. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی به وجود آمدن و قدرت گرفتن این احساس منفی را شناخته و اجازه ندهید در شما تداوم پیدا کند .

اگر در خواب احساس کنید که فردی قصد آسیب زدن به لب شما یا دیگران را دارد، این خواب به ترس درونی شما برای ابراز عقایدتان اشاره دارد. مانند زمانی که احساس می کنید ابراز نظر می تواند برای شما دردسر آفرین شود. این خواب از شما می خواهد تا ریشه به وجود آمدن و قدرت گرفتن این احساس اضطراب را شناخته و اجازه ندهید در شما تداوم پیدا کند.

اگر در خواب، لبی را آراسته مشاهده کنید، مثل دیدن رژ لب یا حلقه بر روی لب، این خواب به قدرت روانی و تاثیرگذاری شما اشاره دارد که به شما کمک می کند تا بر دیگران اثری مثبت گذاشته و قدرت انتقال بالای خود را ثابت کنید. مانند فردی که در مورد ریشه و دلیل منطقی افکار و نظرات خود مطمئن است یا از فن بیان بالایی برخوردار است. این خواب از شما می خواهد تا این قدرت روانی را قدر دانسته و از آن برای گسترش منافع خود در زمینه های مختلف زندگی استفاده کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که در ناحیه ی لب دچار تب خال، تاول یا عفونت خاصی شده اید، این خواب به ناراحتی ای اشاره دارد که ذهن شما را به خود مشغول داشته و مانع از برقراری ارتباط شما با محیط شده یا به نوعی اعتماد به نفس شما را از بین برده است. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی به وجود آمدن این احساس منفی را شناخته و اجازه ندهید که در شما تداوم پیدا کند.

در مجموع، وضعیت لب در خواب، نشان دهنده ی حال روانی شما در رابطه با روابط اجتماعی و نحوه ی بیان نظرات و عقاید می باشد. اگر شرایط لب مناسب یا جذاب باشد، نشان دهنده ی قدرت روانی شماست که آن را دست کم گرفته اید و لازم است آن را برای برون از چالش های خود در زندگی بیداری به کار بگیرید.

 اگر در خواب احساس کنید که لب های شما به هم چسبیده یا قفل شده اند، این خواب اشاره به نوعی سرکوب دارد که در حق خودتان پیش گرفته اید اما در زندگی بیداری متوجه تاثیر منفی این رویه نیستید. مانند فردی که اطلاعات خوبی دارد و می تواند در محیط تحصیل یا کلاس درس خوش بدرخشد اما به هر دلیل، از گفتن نظرات خود امتناع می کند. این خواب، نشان دهنده ی احساس بدی است که از درون در حال تجربه ی آن هستید و لازم است با این احساس منفی به شیوه ای منطقی رو به رو شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...