تعبیر خواب صورت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب صورت

صورت اشاره به وجه ظاهری و تصور ما از اشخاص برمیگردد . در بیداری، صورت  صرفا بیانگر چیز هاییت که از ظاهر اشخاص به چشم می آید . اما صورت در خواب ، به معنای صورت ذهنیست . صورت ذهنی ، در مقابل صورت خارجی ، خلاصه ای از شخص یا چیزی است که در ذهن فرد ، از ماهیت قضیه مجسم میشود . این صورت صرفا انتزاعی و دارای معنای روانیست .

صورت در خواب ، در مواردی به عنوان سمبل شناخته میشود که ویژگی یا احساس خاصی را به رویابین القا کند .

وضعیت صورت، گزارشی از کیفیت و چگونگی حالات روحی و روانی افراد است . صورت اشخاص در خواب شما چگونه است ؟ کدام ویژگی ها را در ذهن شما تداعی میکند ؟

هر گونه نقص یا غیر عادی بودن اجزای صورت ، معانی متفاوتی را در بر میگیرد .

دیدن صورت آسیب دیده یا دچار بیماری ، اشاره به عارضه ای دارد که در روح و احساسات فرد واقع شده و فرد را دچار نگرانی میکند .

اگر در خواب ، فردی را با دو چهره ببینید ، یا چهره ی فرد تغییر کند، اشاره به شخصی دو رو و غیر واقعی دارد . این خواب معمولا پرده برداری از چهره ی واقعی اشخاص است . در واقع شما در زندگی واقعی با فردی دو رو و منافق رو به رو هستید .

چهره ای که از خودتان در رویا میبینید ، اشاره به وجهه ی واقعی شما در ارتباط با جامعه دارد . ممکن است در واقعیت ، در حال رد یا انکار این بعد از شخصیت خود باشید .

این خواب نحوه ی رو به رو شدن با مشکلات را مشخص میکند .

وضعیت صورت در خواب ، بیانگر وضعیت روحی و روانی ، و نمودی از روحیات فرد است .

دیدن صورت رنگ پریده و مریض ، خبر از روحی رنجور و مریض و نیازمند رسیدگیست . در صورت دیدن این رویا ، از خودتان بپرسید ، چه مساله ای سبب رنجش خاطر و پژمردگی کاراکتر رنگ پریده و مریض ، در رویا شده است ؟ راه درمان این شخص چیست ؟ از چه طریق میتوان جلوی روند پژمردگی و رنجش خاطر را گرفت ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...