تعبیر خواب اندام گوش

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اندام گوش

اندام گوش را زمانی به صورت سمبلیک توصیف می کنیم که در خواب جلب توجه کرده یا به صورت خاصی ظاهر شوند. ممکن است در خواب احساس کنید که گوش شما شنوایی خود را از دست داده یا ضعیف شده است. گوش ها نماد درک ما از گفته ها و احساسات دیگران می باشند.

این دیگران در دنیای خواب ها صرفا انسان های واقعی نیستند بلکه نماد درک شما از داده های هستی می باشند. درک در کنار دیدن قرار دارد. سمبل گوش ها نشان می دهد که شما چگونه داده ها را تبدیل به وجدان خود می کنید. ادراک و وجدان سازی از هوامل موثر در رشد و یادگیری ما هستند و تضمین کننده ی تکامل ذهن.

تجسم کنید که تمام استادان یک دانشگاه همزمان در یک سالن حاضر شوند و شروع به صحبت کنند. هر چند تمام این افراد درباره ی علم خود صحبت کنند و جملات صحیحی ارائه دهند اما شما به طور همزمان قادر به درک تمام این داده ها نخواهید بود. این خاصیت وجدان و درک است. دریافت و ثبت اطلاعات به طور صحیح، کامل و همانند آنچه که هستند.

هرچند شما در لحظه می دانید که تمام آن افراد استاد هستند و در حال صحبت از علم خود می باشند اما ادراک به طور جداگانه ای عمل می کند و مسئولیت متفاوتی بر عهده دارد. در دنیای واقعی شما ممکن است با چشم های خود انسان ها را ببینید و از طریق دیدن رفتار هایشان اطلاعات زیادی به دست آورید اما گوش دادن به حرف هایی که انسان ها به زبان می آورند از کیفیت بسیار متفاوتی برخوردار می باشد. حال شما با توجه به وضعیت سمبل گوش در خواب، می توانید متوجه شوید که از قوه ی ادراک خود چگونه استفاده می کنید.

به طور مثال اگر در خواب احساس کردید که گوش شما در اثر شنیدن صداهای بلند ضعیف شده است می توان گفت که مواجهه ی همزمان با دیتاها و اطلاعات مختلف هم اکنون برای شما زیاد و سنگین جلوه کرده و ممکن است در حال تجربه ی دوره ای بهبود روانی باشید یا ممکن است لازم باشد تا کمی به خود استراحت دهید و اجازه ندهید کار ذهنی زیاد شما را بیمار کند.

سمبل گوش همچنین می تواند به شکل مثبت و شگفت انگیز ظاهر شود، در این صورت این خواب می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که تجربیات و دانسته ها و مطالعات یا استعداد های خود را در شرایط فعلی زندگی دست کم نگرفته و از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...