تعبیر خواب اندام دهان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اندام دهان

دهان در خواب می تواند سمبل نحوه ی ارتباط شما با دیگران و روش های شما برای دریافت اطلاعات و تحلیل اولیه ی آن ها باشد.

اجزای صورت در خواب به صورت سمبلیک ظاهر می شود. این بررسی چه در مورد دهان شما چه دهان افراد یا موجودات دیگر که به شکلی خاص در خواب ظاهر می شوند صدق می کند. چرا که در تکنیک تعبیر خواب روان شناسی، آن افراد یا موجودات دیگر نیز سمبل افکار و عقاید مختلف و پراکنده ای هستند که در سر داریم.

اما زمانی که دهان خود را به شکلی خاص یا جلب توجه کننده در خواب مشاهده می کنید، طبیعتا این خواب، اشاره به قسمت جامع تری از نحوه ی ارتباط گرفتن شما با دنیا می باشد. دهان یک ابزار بسیار پر کاربرد است. در دنیای واقعی به کمک دهان می توان کار هایی مثل خوردن، حرف زدن، ابراز احساسات و افکار یا جویدن غذا را انجام داد.

دهان از سیستم های زیر مجموعه ی مختلفی تشکیل شده که می توان به هر یک به طور جداگانه نیز پرداخت اما این مطلب در فراگتالی که دهان نامیده می شود به بررسی موضوع می پردازد. همان طور که بدن ما دارای ابزار های خاصی می باشد، روان ما نیز از ابزار های بخصوصی برای فکر کردن برخوردار است. همان طور که برخی از انسان ها استثنائا دارای اندام یا عضوی قوی تر یا ضعیف تر هستند، برخی افراد نیز ممکن است دچار قدرت ها یا کاستی هایی در سطح روانی باشند. به همین علت است که امکان دارد اندام های بدن خود را در خواب، به شکلی متفاوت از دنیای بیداری مشاهده کنید.

آن ها در خواب شما ماهیتی سمبلیک داشته و لزوما ارتباطی با وضعیت اندام شما در حال یا آینده و گذشته ی زندگی واقعی ندارند.

بسیاری از ما از توانایی ها یا ضعف های روانی خود آگاه نیستیم اما در خواب ها این امکان را برای ما فراهم می کنند تا نسبت به ماهیت و آناتومی این ابزار های روانی اطلاعات و تعاریف جالبی را به دست آوریم. بیان سمبلیک خواب ها به ما کمک می کند تا نگاهی چند لایه و چند بعدی نسبت به موضوع خواب پیدا کنیم. یعنی هر یک از ما بسته به نوع تفکر و میزان ژرف نگری ای که نسبت به پدیده های هستی داریم، با تفکر در مورد خواب ها می توانیم، اطلاعات عمیق تر و پیچیده تری نیز کسب کنیم و این اطلاعان انحصارا در مورد خودمان هستند. درست مانند نامه ای که هر شب مخصوص شما نوشته می شود و در آن اطلاعاتی به شما داده می شود که دقیقا مناسب احوال و حال و روز شما در آن برهه ی خاص از زندگی هستند.

اما متاسفانه اغلب ما انسان ها نسبت به خواب ها مانند بسیاری از منابع دریافت اطلاعات رایگان و در دسترس بی توجهیم. چرا که استفاده از این منابع نیازمند کار فکری خودمان نیز می باشند. به هر صورت در مورد سمبل دهان می توانید اطمینان حاصل کنید که قصد دارد مساله ای در مورد تحلیل و درک اطلاعات و داده ها را به شما یادآوری کند.

به طور مثال اگر دهان خود را زخمی مشاهده کنید، می تواند نماد این موضوع باید که یک اتفاق یا تجربه ی بد، به شما در سطح روانی آسیب رسانده و ممکن است باعث شود تا نتوانید با دنیای اطراف خود راحت تر ارتباط برقرار کنید یا مانند گذشته به تحلیل و درک اطلاعات بپردازید. در واقع یکی از ابزار های ادراکی شما تا حدی آسیب دیده و لازم است مراقب عواقب آن باشید. شاید لازم باشد تا مدتی مسئولیت هایی را از دوش خود برداشته و به کار هایی بپردازید که فشار کمتری را به شما تحمیل می کنند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...