تعبیر خواب پا

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پا

پا در تعبیر خواب، به قدرت اراده و پایداری شما در زندگی بیداری اشاره دارد. ممکن است در خواب، پای فرد دیگری را در وضعیتی نامعمول مشاهده کنید. در ابتدا باید بدانید، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. این که در حین دیدن خواب، اتفاقی برای پا رخ دهد، نشان دهنده ی وقوع اتفاقی بد در آینده یا دچار شدن به حادثه ای فیزیکی نیست. وضعیت جسم و اندام های بدن در خواب، نشان دهنده ی احساسی است که نسبت به رفتار های خود داریم. همان طور که در دنیای واقعی، وضعیت اندام ها، سلامت و وضعیت ظاهر بدن را نشان می دهد، رفتار ها نیز وضعیت ظاهری روان ما را نشان می دهند.

 اگر در خواب احساس کنید که پای شما شکسته یا آسیب دیده است ، این خواب نشان احساس ضعفی است که درباره ی قدرت اراهده ی خود دارید. اگر درخواب احساس کنید که در حین دویدن؛ پاهای شما سست شده و کارایی لازم را نشان نمی دهد، این خواب به احساس بازنده بودن شما اشاره دارد. این احساس، کاذب است و می تواند در نتیجه ی مقایسه ی غیر منطقی خود با دیگر انسان ها شکل گرفته باشد. لازم است تا از این افکار منفی دست کشیده و به تقویت اعتماد به نفس خود بپردازید.

پا می تواند به نحوه ی حضور و حرکت شما در جامعه اشاره داشته باشد. مخصوصا اگر در خواب، درگیر خرید کفش، پاپوش و جوراب برای خود باشید. این خواب از شما می خواهد تا جایگاه خود را در جامعه شناخته و با حرکات و رفتار و برنامه های خود نشان دهید که در حال حرکت در چه مسیری هستید. اگر در خواب، پای خود را آراسته و با زیور آلات مشاهده کنید، این خواب اشاره به استعدادی در زمینه های رفتاری دارد که از آن ها بی اطلاع هستید یا ممکن است در زندگی بیداری، این مهارت را دست کم گرفته باشید. مثل فردی که توانایی مدیریتی و اجرایی بالایی دارد و می تواند پروژه های جدید را با درایت و آرامش برنامه ریزی کند .این خواب از شما می خواهد تا پیگیر برنامه های شخصی خود بوده و از توانایی خود برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی استفاده کنید.

اگر در خواب احساس کنید که ناخواسته پای خود را بر روی اشیا یا جانوارنی می گذارید که حساس و آسیب پذیر هستند، این خواب از شما می خواهد تا در محیط کار یا روابط دوستانه یا خانوادگی ، به احساسات آسیب پذیر و حقوق خود و دیگران توجه بیشتری داشته باشید. اجازه ندهید افراد به ظاهر کوچک تر یا فرو دست ، نادیده گرفته شوند.

اگر در خواب احساس کنید که پای شما به شکلی منجر کننده در خال فرو رفتن در گل و لای، مرداب یا مواردی از این قبیل است، این خواب از شما می خواهد تا از حضور در محیط هایی که بر خلاف باور ها و انگیزه های شما هستند، خودداری کنید. اجازه ندهید که افکار مسموم یا انسان های منفی ، برای شما چالش آفرین شده یا آرامش روانی شما را مختل کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...