تعبیر خواب آرواره

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آرواره

آرواره یا فک ساختار درون دهان جانوران است که از دو بخش استخوانی بالا و آرواره ی پایینی تشکیل شده است و دندان ها بر آن قرار گرفته اند. دیدن یک فک و حالات فک انسان در خواب می تواند نمایشی از قاطعیت، خجالت زدگی یا برخی اوقات نوعی ناراحتی باشد. ساختار فک در رویای ما نیز می توانند معنای خاصی داشته باشند که نشان می دهد چگونه می توانید با نشان دادن نوعی رفتار خاص قاطعیت خود را به دیگران ثابت کرده و منظور خود را به آنها منتقل کنید.

فک قوی، نشان دهنده ی فردی قاطع، کمال گرا و شخصی کاربلد است. هنگامی که در رویای خود با سمبل آرواره رو به رو می شوید، و فک را در تعداد زیاد و حالات گوناگون مشاهده می کنید، این خواب به رقابت شما در عرصه ی شغلی و محل کار، یا در زمینه های عاطفی صحبت می کند.

در رویاهایی مرتبط با فک ممکن دارای فکی قوی یا ضعیف باشید که در این حالت به نحوه ی ابراز اقتدارتان مرتبط می شود. با دیدن فک ضعیف از خودتان بپرسید که در حال حاضر و در زندگی بیداری، چه مسائلی حوزه ی اقتدار شما را تحت تاثیر قرار داده و اعتماد به نفس شما را تحلیل برده است؟ ممکن است در رویا احساس کنید که فک شما رشد کرده و در حال بزرگ شدن است یا این که فک شما در حال کوچک شدن است. این خواب می تواند به تاثیر پذیری ناگهانی شما از اتفاقاتی که در زندگی بیداری رخ می دهد اشاره داشته باشد.

ممکن است در رویا فک به عنوان نقطه عطفی باشد که به کمک آن در مقابل ظلم و بی عدالتی فریاد می زنید. این خواب از شما می خواهد تا با بازیابی اقتدار خود در زندگی بیداری، اجازه ندهید که دیگران برای شما تصمیم گرفته یا در کارهایتان دخالت کنند.

هنگامی که در رویا احساس میکنید که فکی قوی و قدرتمند دارید، این خواب به احساس شما درباره ی موقعیت و روابطی که در بیداری درگیر آن ها هستید صحبت می کند. این خواب می تواند نشان دهنده ی فردی باشد که به نیاز های شریک خود توجه کرده و در ابراز خواسته های خود به شریک زندگی اش آزادانه رفتار می کند. این خواب می تواند توصیه ای از جانب ضمیر ناخودآگاه شما برای داشتن نقشی مثبت و عمل گرا در رابطه ی عاطفی باشد. شما در این زمان در حال یادگیری این موضوع هستید که عملکرد مثبت شما می تواند به دوام و کیفیت رابطه ی عاطفی کمک دهنده باشد.

دیدن فک های کوچک یا داشتن فکی ضعیف در خواب نشان دهنده ی شخصی ناراضی یا فردی است که در زندگی بیداری به بیان نظر های خود نمی پردازد. این خواب از شما می خواهد تا به نیاز های خود توجه کرده و به بیان خواسته هایتان بپردازید. شما در این زمان در حال درک این موضوع هستید که ابراز افکار و نظرات و خواسته هایتان می تواند به شما در جهت کسب موفقیت کمک کند. به این طریق شما می توانید تخصص و توانایی خود را به دیگران ثابت کرده و سبب شوید که بیشتر قدر شناس شما باشند. ممکن است در این زمان از نحوه ی ارائه ی خود ناراضی بوده و احساس کنید که از اقتدار کافی برخوردار نیستید.

اگر در خواب با ساختار فکی عجیب و غریب رو به رو شوید، این خواب با احساس زشتی، ناراضی بودن یا نگران بودن مرتبط می باشد.

به طور کلی از آنجایی که فک یکی از قوی ترین قسمت های بدن است، ظهور آن در رویا می تواند نشان دهنده ی عظم و استحکام باشد. فک با سمبل دندان مرتبط است که نشان دهنده ی قدرت درونی شماست که می تواند برای مقابله با مشکلات به نحو تاثیر گذاری وارد عمل شود. فک می تواند به آن دسته از توانایی های شما برای مبارزه با تنش یا استرس مرتبط باشد.

اگر در خواب مشاهده کنید که فکتان دچار شکستگی شده است، این خواب می تواند به مشکلی که در روان شما به وجود آمده و بر اقتدار و اعتماد به نفستان در زندگی واقعی تاثیر منفی گذاشته اشاره داشته باشد. ممکن است در این زمان این احساس به خاطر شکست یا تجربه ای تلخ در شما ایجاد شده و شما را متوقف ساخته باشد. ممکن است احساس کنید که قدرت ارتباط برقرار کردن یا بهره مند شدن از احساسات جدید را از دست داده اید. این خواب از شما می خواهد تا برای رفع این دسته از ناراحتی های خود به منابع مفید و افرادی که می توانند به شما کمک کنند مراجعه کنید.

اگر در خواب درد شدیدی را در فک خود احساس کنید، به طوری که احساس کنید فکتان قفل شده یا توانایی حرف زدن ندارید، این خواب به آن دسته از افکار شما اشاره دارد که به دلیل دیدگاه های منفی قدرت گرفته و احساساتی کاذب را در شما ایجاد کرده اند. ممکن است احساس کنید که توانایی معاشرت و ایجاد ارتباط با دیگران و بیان خواسته های خود را از دست داده اید. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی این دیدگاه های منفی را پیدا کرده و اجازه ندهید که تدوام این افکار شما را منزوی و متوقف سازد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...