تعبیر خواب آسمان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آسمان

در تعبیر خواب روانشناسی، آسمان به عنوان صحنه ی وقوع اتفاقات ظاهر شده و وضعیت آسمان، به انتظارات و اتفاقاتی که شاهد آن ها هستید اشاره دارد. این خواب می تواند برشی از گذشته ی شما و خلاصه ای از اتفاقاتی باشد که در گذشته برای شما افتاده و شما در این زمان در حال مرور تجربیات و دریافت های خود هستید.

آسمانی صاف و آفتابی، نشان دهنده ی وضعیتی است که در آن منتظر اتفاق غیر منتظره یا بدی نیستید. این خواب فردی با روحیه و شاد را نشان می دهد. از طرفی آسمان ابری، فردی دلگیر و روحیه ای غمگین را نشان می دهد. اگر در آسمان ابر هایی تیره و باران زا را مشاهده کنید، این خواب به روحی گرفته و آزرده اشاره دارد که منتظر اخبار و اتفاقاتی جدید برای گذر از ناراحتی های فعلی است.

آسمانی پوشیده از ابر های سرخ  می تواند سمبل انتظارات عاطفی و احساسات پر شور شما برای ورود به فصل جدیدی از زندگی عاطفی تان باشد. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که رنگ قرمز به عنوان رنگی پر شور و نشاط و مرتبط با احساس پویایی و فعالیت و غالبا احساسات رمانتیک است و ابر نیز معنای انتظار برای وقوع این ارتباطات جدید را نشان می دهد.

آسمان تیره، نشان دهنده ی وضعیتی نامشخص و مجهول است. ممکن است در مواقعی این نوع آسمان در شما نگرانی و ترس را ایجاد کنید. این خواب به شما یادآور می شود تا درباره ی ابعاد مختلف وضعیتی که در زندگی بیداری در آن قرار دارید تحقیق و تفکر بیشتری کنید. در واقع این خواب فردی نگران و مضطرب را نشان می دهد که ممکن است در شرایط شغلی و تحصیلی یا عاطفی نامشخصی قرار گرفته باشد.

 ممکن است در این زمان احساس کنید که آینده ی شما مشخص نیست و منافع و یا ضرر هایی که در مسیر شما نهفته نامشخص و کاملا غیر قابل پیش بینی می باشند. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که منشا این افکار نگران کننده چیست؟ بهتر است اهداف خود را بازبینی کرده و مطمئن شوید که شرایط فعلی، در منافع و آرزو های شما تا جای ممکن مراقبت می کند.

همچنین خوابی با موضوع آسمان، شما را از شرایطی که مطابق میل شما نیست آگاه می کند. ممکن است تحت تاثیر احساسات یا اعتقادات یا افکاری که از طرف دیگران به شما تلقین شده است به این مسیر ادامه دهید و هم اکنون، به خاطر سرانجام نا مشخص آن دچار نگرانی شده باشید.

شنیدن صداهایی از آسمان، پیش بینی هایی از جانب ضمیر شما درباره ی افکار و عقایدی است که در حال حاضر مشغول پیگیری آن ها هستید. با دیدن این خواب باید توجه داشته باشید که شما در این زمان، بسیار مشتاق هستید که نسبت به سرانجام افکار و فعالیت های خود اطلاع پیدا کنید. ممکن است درباره ی مثبت یا منفی بودن یا میزان منفعت فعالیت های فعلی خود بسیار کنجکاو شده باشید و با تحلیل شرایط و اتفاقات، سعی در آینده بینی و تخمین نتایج حاصل از این افکار باشد. صداهایی که در خواب می شنوید، و احساسی که از شنیدن آن ها به شما دست می دهد، نشان دهنده ی برداشت شما از این افکار است.

اگر در خواب مشغول تماشای اجرام آسمانی و حرکت ستارگان در آسمان باشید، باید توجه داشته باشید که اجرام آسمانی سمبل هایی قوی در تحلیل رویا شناخته شده اند. شما در این زمان سعی دارید از ابعاد گوناگون به کار و عمل خود نگاه کنید. ارزش بسیاری از کار ها و افکار، در طول زمان ظاهر شده و این نتایج، در نتیجه ی میزان فاصله ی زمانی به دست می آید. همان طور که کل کروی زمین، در نتیجه ی فاصله گرفتن از آن به دست می آید.

 فردی که در دل ماجراست، قضاوتی درباره ی شکل کلی و نحوه ی شکل گرفتن اتفاق ندارد. این خواب از شما می خواهد تا به شیوه ای منطقی، از چالش ها، مشکلات و اضطراب های خود فاصله گرفته و نحوه ی شکل گرفتن و ارزش واقعی آن ها را ارزیابی کنید. این کار می تواند دشوار و در عین حال بسیار مفید باشد. مهم ترین نتیجه ی این فاصله گرفتن، شناخت ارزش واقعی مسائلی است که خود را درگیر آن ها ساخته اید و نگرانی را در شما ایجاد کرده اند. از طرفی در جریان این تحلیل، ممکن است به مسائلی دست یابید که در حال حاضر و به دلیل غرق شدن در مسائل روزمره، از ارزش واقعی آن ها غافل شده اید.

در مجموع آسمان، به جهانبینی و درک شما از شرایط موجود اشاره دارد. هر چه بتوانید دقیق تر به صحنه ی وقوع اتفاقات نگاه کنید، نگاه شما به اتفاقات دقیق تر و منطقی تر خواهد بود. نگاهی صرفا از پایین به آسمان، نمی تواند کاملا دقیق و شرح دهنده ی جزئیات باشد. در این حالت، بهترین کار؛ رجوع به مستندات و اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره ی اتفاقاتی است که در اطراف شما در حال وقوع هستند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...