تعبیر خواب مزرعه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مزرعه

مزرعه با سمبل هایی مثل گیاه، کشت و زرع و آبیاری و خاک مرتبط است. زمانی که در رویای خود با سمبل مزرعه رو به رو می شوید، در حال مشاهده ی چشم انداز خود از آینده ی روابط کاری یا هنری خود هستید. انسان هایی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل ابعاد شخصیتی شما هستند. ابعادی که با ویژگی های مختلف شخصیتی شما گره خورده اند، و در مسیر پیشنهاد این پروژه به شما کمک می کنند.

این رویا به شما یادآور می شود که صرف داشتن استعداد یا آموزش دیدن در زمینه ای خاص کافی نیست، بلکه لازم است تا ایده ها و استعداد های خود را به جریان انداخته و مانند یک کشاورز، وارد عمل شوید. چنین رویایی همواره مفهومی مرتبط با شغل و مسائل مادی ندارد.

این رویا حتی می تواند مرتبط با روابط عاطفی شما باشد. از این رو توجه به سمبل ها و انسان هایی که در رویا وجود دارد از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که آن ها روشن می کنند که چالشی که هم اکنون در حال مشاهده ی آن هستید، مربوط به کدام بخش از زندگی روزمره ی شما می باشد.

این رویا می تواند به تمایل شما بری ایجاد شراکت های جدید در زمینه های مختلف زندگی اشاره داشته باشد. در واقع شما ممکن است با این پرسش رو به رو باشید که هم اکنون و در زندگی بیداری، قدرت آن را دارید که به تنهایی پروژه های خود را به پیش ببرید؟

به هر حال این رویا به شما می گوید که هم اکنون تمایل پیدا کرده اید تا برای بهبود عملکرد خود، همکاری های جدیدی را ایجاد کنید. شما در حال درک این موضوع هستید که باید انسان های مناسبی را برای ایجاد همکاری انتخاب کنید با این حال این پرسش برای شما وجود دارد که انسان هایی که برای شراکت مناسب هستند، دارای چه ویژگی هایی می باشند. ممکن است تمایل داشته باشید تا در این باره با دیگران مشورت کرده و از تجارب آن ها بهره مند شوید.

به هر حال مزرعه به شما می گوید که موفقیت در نتیجه ی صبر و ممارست به دست می آید. همان طور که صرف گذاشتن یک دانه در خاک، به معنی برداشت یک محصول مرغوب نیست. یک کشاورز به مهارت و صبر نیز نیاز دارد.

کشاورزی باعث تحول در زندگی انسان ها شد که این خود محتاج اسکان و یکجانشینی برای تهیه ی زمین و کشت و...است.این روند به مالکیت افراد و گروه ها ختم می شود که در آن زمین به چیزی که باید برای آن جنگید و آن را حفظ کرد تبدیل می شود.یک هکتار زمین کشت شده توسط انسان بیش از یک هکتار جنگل محصول می دهد.

چنین رویایی از شما می خواهد تا توانایی و دارایی های خود را شناخته و برای پرورش آن ها، انرژی و زمان مناسب را به کار ببرید. مزرعه در مواردی می تواند به دیدگاه های شما درباره ی تولید مثل و خانواده مرتبط باشد. از این رو حالت مزرعه ای که در رویا مشاهده می کنید، با نکات مثبت و منفی خود، نشان دهنده ی دیدگاه شما نسبت به زندگی است. مزرعه می تواند با مفهوم لزوم همکاری در پیشبرد اهداف نیز مرتبط باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...