تعبیر خواب کوه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کوه

کوه به عنوان یکی از سمبل های رایج و اساسی، غالبا نماینده ی راه های دشوار و پروژه هایی است که برای به اتمام رساندن آن ها باید تلاش زیادی به خرج داد. شما کوه را مشاهده می کنید، چرا که احساس میکنید چالشی که با آن رو به رو هستید، مانند گذر از یک کوه دشوار و پیچیده می باشد. همان طور که در بیداری برای کوه نوردی باید ملزومات خاصی را فراهم اورد و در مدت کوه نوردی، با تمام وجود تلاش کرد.

کوه ها در طبیعت و دنیای واقعی رایج هستند به همین ترتیب حضور این سمبل در رویا به شما یادآور می شود که دشواری های زندگی برای همگان وجود دارند. گاها مجبور هستیم که تن به کوه نوردی بدهیم تا بتوانیم از موقعیتی بی حاصل یا دشوار عبور کنیم. گاهی نیز خودمان کوه نوردی را انتخاب می کنیم تا به دست اورد های جدیدی رسیده و شرایط زندگی خود را بهبود ببخشیم.

تعبیر خواب فرار به کوهستان

اگر در رویا مشاهده کنید که برای فرار از شرایطی دشوار به کوه ها پناه می برید، این رویا تجسمی از چالشی است که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن رو به رو هستید. ممکن است احساس کنید که موقعیت شغلی یا تحصیلی یا خانوادگی شما چندان مناسب نیست و شما را تحت فشار قرار داده است.

 ممکن است احساس کنید که رابطه ای که هم اکنون درگیر آن هستید چندان رضایت بخش نبوده و نگرانی های شدیدی را برای شما ایجاد کرده است. این رویا به احساس شما درباره ی ایجاد تغییرات اشاره دارد. قصد دارید تا موقعیت را تغییر داده و به مناطق جدیدی از زندگی خود سفر کنید.

در عین حال نگرانی هایی درباره ی نحوه ی عبور از شرایط فعلی برای شما ایجاد شده است. ممکن است احساس کنید که قدرت یا ملزومات لازم برای تغییر موقعیت را ندارید. به هر حال اگر در این رویا احساس ترس یا اضطراب را تجربه کنید، به این معناست که به ایجاد تغییرات هنوز بدبین هستید. ترس های شما ریشه های منطقی نداشته و بهتر است قبل از هر اقدامی، بر نگرانی خود غلبه کنید. شاید لازم باشد تا مشکل خود را با یک مشاور یا فردی که مورد اعتماد شماست در میان بگذارید.

تعبیر خواب فوران در کوهستان

اگر در رویا مشاهده کنید که کوه در حال فوران است و مجبور شوید راهی که در کوه پیموده اید را برگردید، باید توجه داشته باشید که فوران می تواند به یک مشکل پیش بینی نشده اشاره داشته باشد. البته این رویا به معنی این نیست که قرار است مشکلی پیش بینی نشده به وجود آید. ممکن است این مشکل را هم اکنون در زندگی بیداری تجربه کرده باشید و خود را به صورت فوران نشان داده باشد یا در طول روز احساس کنید که نگران به وجود آمدن اتفاقات غیر قابل پیش بینی هستید.

 زمانی که نتوانید نگرانی های بی مورد خود را کنترل کنید، افکار بی پایه و منفی، قدرت شما برای مبارزات فعلی را از بین می برد. این رویا از شما می خواهد تا پیش از هر گونه فرار یا بدبینی، انگیزه های خود را شناخته و دلیل مبارزات فعلی خود را بیابید. تنها ترس  است که می تواند  شما را متوقف سازد.

تعبیر خواب مشاهده ی غار در کوهستان

غار ها می توانند نشان دهنده ی نقاط پنهان و کشف نشده باشند. نقاط کشف نشده ی یک چالش یا مشکل یا کنجکاوی برای شناخت ماهیت یک مشکل. همان طور که در زندگی بیداری، گاها در غار ها اشیای تاریخی کشف میشوند. غار ها در رویا به شما اجازه می دهند تا تاریخ و ریشه ی یه چالش را کشف کرده و درباره ی آن به تفکر بپردازید. شما در این زمان کنجکاو هستید تا مسائلی ناشناخته درباره ی یک اتفاق را درک کنید. چیستی این ماجرا به شما کمک میکند تا ترس های خود را کنار گذاشته یا با دید منطقی تری درباره ی مسائل تفکر کنید.

اگر در رویا از رفتن به درون غار بترسید، به این معناست که از رو به رو شدن با حقایق تکان دهنده وحشت دارید. شاید لازم باشد تا دل قوی دارید و با شهامت به دیدن حقیقت بروید. در کنار ترس، این احتمال وجود دارد تا به حقیقتی رهایی بخش دست پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...