تعبیر خواب کشور بیگانه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کشور بیگانه

ممکن است در خواب، خود را در کشوری بیگانه مشاهده کنید که در دنیای واقعی هرگز به آن جا سفر نکرده اید یا حتی تصوری از ماهیت و فرهنگ آن کشور ندارید. در این حالت باید بدانید که خواب شما می تواند بر اساس اتفاقاتی که در آن کشور مشاهده می کنید، احساسات یا چالش هایی که با آن ها رو به رو می شوید یا حتی اسمی که از آن کشور یا شهر می شنوید تعبیر شود.

فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست و انسان های درون خواب، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. کشور بیگانه ای که در خواب مشاهده می کنید می تواند نشان دهنده ی عقاید و افکار جدیدی باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری در حال شناخت و درکشان هستید. اگر احساس کنید که در کشور بیگانه گم شده اید این خواب به احساس سرگشتگی ای که هم اکنون در حال تجربه ی آن هستید اشاره دارد. ممکن است احساس کنید که موقتا هدف خود را در زندگی با در برخی زمینه های خاص گم کرده اید. این خواب از شما می خواهد تا درباره ی اهداف و نیاتتان با خود صادق باشید و در شرایطی که به نظر گنگ و گمراه کننده است، خواسته ی خود را آزادانه بیان کرده یا پرسش های خود را مطرح کنید. از ایجاد ارتباط با انسان ها نهراسید.

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به عنوان راهنما به شما کمک می کند تا راه خود را در کشور بیگانه پیدا کنید، باید بدانید که این فرد به طور سمبلیک ظاهر شده است تا شما را درباره ی حقوقتان در زندگی بیداری آگاه کند. مانند زمانی که احساس می کنید طرح پرسش یا کمک خواستن از دیگران منطقی نیستد.

این خواب به شما می گوید که ترس های شما از اساس اشتباه است. اگر افرادی که در کشور بیگانه مشاهده یا ملاقات می کنید، در دنیای بیداری برای شما ناشناخته باشد، باید بدانید که این افراد سمبل ابعاد ناشناخته ی شخصیت خودتان هستند.

اگر در کشور بیگانه، با دوستان یا افرادی رو به رو شوید که در زندگی بیداری نیز آن ها را می شناسید، باید بدانید که این افراد می توانند به عنوان نوعی منبع الهام بخش برای پیدا کردن یک راه جدید باشند. راهی که به شما کمک می کند تا از چالش ها یا ابهامات فکری خود در زندگی بیداری عبور کنید. برای این که دلیل حضور این افراد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این اشخاص چه ارتباطی با نگرانی های فعلی شما در زندگی بیداری دارند؟ زمانی که به این افراد فکر می کنند به یاد چه خاطرات یا احساساتی می افتید؟ درس هایی که از این شخص می گیرید چگونه برای شما الهام آفرین می باشند؟

در مجموع می توان گفت که خوابی با موضوع کشور بیگانه، اشاره به مسائل و فضایی جدید دارد که در زندگی بیداری علاقه مند به شناخت آن هستید. مثل هنر یا مهارت یا عقاید جدیدی که درمورد آن ها کنجکاو هستید. این خواب از شما می خواهد تا این فضای جدید را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن رو به رو شوید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...