تعبیر خواب کانال های زیر زمینی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کانال های زیرزمینی

دیدن کانال هایی که در زمین حفرشده اند ، اشاره به آن دسته از جهان بینی و افکار و نگرش های شما دارند که قصد دارید از دیگران پنهان کنید . کانال هایی که در رویا میبینید ، با توجه به شکل ظاهر و کاربردی که دارند ، معنا های گوناگونی را به خود میپذیرند .

دیدن کانال هایی تاریک ، نشان دهنده ی افکار ناملایمی هستند که موجبات انزوا و نگرانی شما را ایجاد کرده اند ، اما شما در دنیای واقعی ، از ماهیت و ریشه ی این ترس و انزوا اطلاعی ندارید .

در واقع این خواب میتواند نشانگر فردی باشد که به مرور و به دلایل گوناگون ، کم کم دچار انزوا شده و هم اکنون ، قادر به خروج از این شرایط نیست . این خواب از شما میخواد که درباره ی دیدگاه های خود تجدید نظر کرده و از پیله ی انزوای خود خارج شوید .

زمانی که در کانال های زیر زمینی ، مشغول گشت و گذار هستید ، در واقع ذهن شما به مرور افکار پنهان و مسیر های ناشناخته ی افکار شما کاوش میکند . آن بخش از افکار شما که حتی نزدیک ترین افراد و دوستان شما نیز از آن اطلاعی ندارد .

زمانی که در خواب ، در کانال های فاضلاب زیرزمینی قدم میزنید ، این خواب به واکاوی شما در افکار زائد ذهنتان اشاره دارد . در این زمان ، شما مشغول کاوش در فرضیات و عقایدی هستید که مدت زیادی است که آن ها را کنار گذاشته اید .

پرسه زدن در کانال های زیرزمینی ، نماد کنجکاوی و ماجراجویی های ذهنی و انتزاعی شما برای رسیدن به نظریات و جهان بینی جدید است . ممکن است در زندگی بیداری ، مشغول نوشتن یک کتاب ، پژوهش ، کار هنری یا شناخت تئوری های مربوط به کار و حرفه ی خود باشید .

کانال های زیر زمینی ، میتوانند سمبل نقاطی از ذهن شما باشند که هم اکنون ایده های خود را در آن مخفی نگه داشته اید .

در جریان مشاهده ی کانال های زیرزمینی در خواب خود ، با چه اشخاص ، اتفاقات یا سمبل هایی برخورد میکنید ؟ چه احساسی نسبت به شرایط و نحوه ی حضور خود در کانال های زیرزمینی دارید ؟ کانالی که در خواب مشاهده میکنید ، برای شما سمبل کدام دسته از افکار ، اعتقادات یا گرایشات پنهان شما ، در زندگی اجتماعی است ؟

دیدن کانال در خواب ، شما را به جست و جو ترغیب میکند ، یا برعکس ؛ به دنبال فرار از کانال های زیرزمینی هستید ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...