تعبیر خواب کانال آب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کانال آب

خواب هایی که به نحوی با سمبل آب مرتبط هستند ، به احساسات و عواطف شخصی شما و کیفیات آن اشاره دارند .

در این مطلب به بررسی سمبل کانال آب می پردازیم . مثل آب راهه هایی که به منظور آبیاری باغ ، باغچه یا صرفا برای تزئین ایجاد می شوند . دیدن آبراهه در خواب ، به آن بخش از ایده های حسی شما اشاره دارد که می تواند در شرایط حاضر ، احساس رکود و کسالت را از محیط خانواده ، کار یا تحصیل شما بزداید .

اگر در خواب ، کانال را با اراده ی خودتان ایجاد کنید ، این خواب نشان می دهد که در زندگی بیداری ، مشغول برنامه ریزی برای گذراندن دوره ای از کسالت جسمی یا روحی هستید . مخصوصا اگر کانال را در خانه یا حیاط منزل خودتان ایجاد کنید . ذهن شما در حال تحلیل ایده های شماست تا تشخیص دهد که آیا ایده های شما به اندازه ی کافی پخته و کارآمد هستند ؟

کانال آب در مواردی به معنای ایجاد همدلی و معاشرت های مفید ، به منظور تبادل عواطف یا ایده هایی در زمینه ی حرفه ای یا تحصیلی و شغلی است .

این خواب به شما یادآور می شود ؛ در زمانی که فضا دچار رکود شده و مشکلات روحی ، افراد را از نزدکی شدن و همدلی با یکدیگر باز میدارد ، با ایجاد روابط صمیمانه ، به این روند انفعالی پایان دهید و از منافع این نهر ، خود و دیگران را بهره مند سازید .

کانال آب در مواردی می تواند به خاطرات نوستالژیک یا سفر های شما در گذشته اشاره داشته باشد . در این حالت ، خواب شما را به خاطرات گذشته و درس گرفتن از تجارت گذشته دعوت میکند .

کانال آب میتواند برای شما یاد آور یک فیلم یا یک رمان یا داستان باشد . با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که  کانال آب یا به طور کلی ، داستان خواب ، برای شما یادآور کدام خاطره ، داستان یا ماجراست ؟ از این ماجرا چه درس هایی می توان گرفت ؟

این ماجرا چه ارتباطی با دغدغه ها و افکار فعلی شما دارد و چگونه می توان با درس گرفتن از این اتفاق ، برای رفع مشکلات فعلی بهره جست ؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...