تعبیر خواب فرودگاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب فرودگاه

فرودگاه در خواب، با سمبل هایی مثل پرواز، هواپیما، مسافرت و آسمان مرتبط است. بسیار اهمیت دارد که فرودگاه در خواب شما چگونه ظاهر می شود و شما در هنگام حضور در فرودگاه با چه چالش ها و احساساتی رو به رو هستید.

فرودگاه در خواب می تواند اشاره به تغییراتی داشته باشد که مایل به ایجاد آن ها در زندگی خود هستید. مثل تغییراتی که قصد دارید در کسب و کار یا روابط یا وضعیت تحصیلی خود ایجاد کنید. فرودگاه با پرواز مرتبط است. پرواز یعنی سفر به آینده ای که ماهیت آن برای شما روشن نیست و ایجاد تغییراتی که ممکن است برای شما ریسک هایی پیش بینی نشده به همراه داشته باشند. خوابی با موضوع فرودگاه از شما می خواهد تا قدرت آینده نگری خود را تقویت کرده و به مطالعه و پرس و جو در زمینه هایی بپردازید که در تصمیم گیری های مهم به شما کمک خواهند کرد.

تفاوتی ندارد که در خواب شما، چه کسی قصد سفر با هواپیما را دارد. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند.برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 شهر یا کشوری که در خواب، قصد سفر به آن را دارید، اشاره به تجارب و فضاهای فکری جدیدی است که در حال رو به رو شدن با آن ها هستید. مثل گروه های دوستی جدید یا طرز فکر و عقیده ای جدید که در حال مطالعه و آشنا شدن با آن ها هستید.

خوابی با موضوع فرودگاه از شما می خواهد تا ماهیت شرایط جدیدی که در حال وارد شدن به آن هستید را درک کرده و از امکانات جدیدی که به واسطه ی این تغییرات برایتان ایجاد می شود، نهایت استفاده را ببرید.

اگر در خواب مشاهده کنید که قصد بدرقه کردن یکی از اطرافیان خود را دارید و به این منظور در فرودگاه هستید، این خواب به تغییر نگرش شما نسبت به موضوعی خاص اشاره دارد. به طور مثال اگر در خواب در حال بدرقه ی پدر خود باشید، باید بدانید که پدر، اشاره به توان مدیریتی و احیانا ارزش ها وافکاری دارد که از والدین خود به ارث برده اید.

شما هم اکنون در حال تجدید نظر و مطالعه و تجربیاتی جدید هستید که این ارزش ها را گسترش داده و نگرش شما را متحول خواهد کرد. ممکن است در ابتدا، تغییرات کمی دشوار به نظر برسند مخصوصا اگر فردی نوسالژیک یا پایبند به سنت ها باشید. اما در نهایت باید بدانید که تغییرات برای شما مثبت خواهند بود.

 اگر در خواب مشاهده کنید که دیر به فرودگاه رسیده اید یا در هنگام حضور در فرودگاه به یاد آورید که وسایل مورد نیاز خود را فراموش کرده اید، باید بدانید که این خواب، به احساس عدم آمادگی در مقابل تغییراتی که به طور غیر منتظره ای در حال وقوع هستند یا از پیش، برنامه ی روشنی برای لحظه ی مواجهه با آن ها نچیده اید اشاره دارد. مانند زمانی که قصد شروع تحصیلاتی جدید را دارید، اما درست روز های پیش از شروع دانشگاه، احساس می کنید که آمادگی لازم برای حضور در فضای آموزشی جدید و معاشرت با انسان ها و افکار جدید را ندارید.

 در واقع این خواب و اضطرابی که در حین دیدن آن تجربه می کنیم، نشان دهنده ی فقدان روانی و عدم اعتماد به نفسی است که در زندگی بیداری در حال تجربه ی آن هستیم. اضطرابی که لازم است به شیوه ای منطقی با آن رو به رو شده و در صورت نیاز درباره ی آن با دیگران صحبت کنیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...