تعبیر خواب فرانسه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب فرانسه

بسیار اتفاق می افتد که در رویا های خود، مشاهده کنیم که در کشور یا شهری به سر می بریم که در زندگی واقعی، چندان به آن فکر نکرده یا شناختی نسبت به آن نداریم. در این حالت باید بدانیم که تفسیر چنین سمبلی، تا حد زیادی به فرهنگ و مواردی که آن شهر یا کشور به خصوص به خاطر آن شناخته شده است ارتباط دارد.

فرانسه یکی از کشور های اروپای غربی است که دارای منطقه ها و قلمرو های زیادی در آن سوی دریاهاست. به دلیل شکل نقشه ی این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب شش ضلعی داده اند. مرکز فرانسه شهر پاریس است. پاریس بزرگ ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه به شما می رود. دیدن این سمبل در رویا می تواند به دیدگاه های هنری شما اشاره داشته باشد.

ممکن است شما در واقعیت فردی داتا هنرمند و علاقه مند به کسب مهارت های جدید باشید. در طول تاریخ طولانی این شکور، فرانسه تبدیل به مهم ترین کانون پرورش بسیاری از هنرمندان، اندیشمندان و دانشمندان در زمینه های گوناگون گردید تا جایی که این کشور را مرکز پیدایش و شکوفایی فرهنگ مدرن جهان می پندارند.

در طی سده های هفدهم و هجدهم، جامعه ی علمی، فرهنگی و هنری فرانسه و اندیشمندانی که از سراسر اروپا به آن می پیوستند دورانی را رقم زدند که به آن دوره ی روشنگری نامبرده می شود و از لحاظ دستاورد های فکری و اجتماعی، یکی از درخشان ترین دوره ای تاریخ بشر است.

در زمینه های استاندارد های بین المللی، فرانسه را می توان از کشور های پیشرو دانست. استاندارد های بالای زندگی، تحصیلات، سلامت، امید به زندگی و آزادی، فرانسه را از جمله کشور های ایده آل برای زندگی معرفی می کند. به این ترتیب دیدن این کشور در رویا می تواند به ایده آل های شما برای زندگی، و چشم اندازی که برای زندگی خود در نظر گرفته اید اشاره داشته باشد.

واژه ی فرانسه به معنای کشور فرانک هاست. درباره ی ریشه واژه ی فرانک، دیدگاه های گوناگونی وجود دارد. یکی از این نگرش ها اشاره به این دارد که فرانک در زبان باستانی ژرمنی به معنای آزاد است. واژه ای مخالف برده  و برده داری. به این ترتیب دیدن این سمبل در رویا می تواند به تلاش و آرزوی قلبی شما برای رسیدن به آزادی و استقلال، در زمینه های مختلف زندگی اشاره داشته باشد.

در فرانسه تاکستان ها و توتستان ها، باغ های مرکبات و زیتون و گلزار هایی نزدیک مارسی قرار دارند. عطر های معروف فرانسه از همین گلزار ها فراهم می آیند. در جنوب غربی فرانسه دور گارون از سرزمینی میگذرد که به آن سرزمین ذرت و مشروب می گویند.

در شمال این سرزمین منطقه ای است که گندم فراوان در آن به عمل می آورند و آن را انبار غله ی فرانسه می نامند. در فلات جنوب فرانسه، کشاورزان گوسفند و بز پرورش می دهند و پنیر معروف فرانسه در همین فلات تهیه می شود. به این ترتیب دیدن سمبل فرانسه در رویا می تواند به ایده آل های شما درباره ی زندگی پر رونق اشاره داشته باشد که در پی کسب آن هستید.

برخی آثار مهم فرهنگی و تاریخی این کشور عبارتند از: برج ایفل، دیزنی لند پاریس، شانزه لیزه، موزه لوور، موزه اورسی، کلیسای نوتردام، کاخ ورسای، پانتئون، قصر سلطنتی، کلیسای سکره کر، کاخ تویلری، کاخ پلنتس، کاخ لوگزامبورگ، مرکز ژرژ پمپیدو و ... دیدن هر یک از این آثار در رویا به صورت سمبلیک می باشد و تفسیر آن ها وابستگی زیادی به ماهیت، کاربرد و تاریخ این اماکن دارد.

در مجموع می توان گفت که تعبیر شهر ها و کشور هایی که در رویای خود به هر شکل مشاهده می کنیم، بیش از هر چیز وابسته به تاریخ و فرهنگ آن شهر یا کشور است. برای این کار نیازی نیست که از جمعیت یا زبان یا موقعیت جغرافیایی مطلع باشید. صرفا کافی است تا درباره ی ماهیت و ارزش ها و هنجای های موجود در آن جامعه یا شهر به مطالعه پرداخته و مشابه روانی آن را در خود کشف کنید. آن شهر یا کشور که در رویای خود مشاهده می کنید، می تواند تصویرگر وضعیت فعلی زندگی شما یا چشم انداز شما نسبت به زندگی تان باشد.

  • سعيده

    سعيده

    • ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۴:۲۴:۰۸

    خيلي عالي بود توضيحاتتون وبه نظرم يه جور نماد عشق زميني هم شايد باشه من خواب ديدم دوستم تو فرانسه داره ساختمان سازي ميكنه