تعبیر خواب ژاپن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب ژاپن

بسیار اتفاق می افتد که در رؤیا به کشورها یا سرزمین هایی سفر کنیم که در واقعیت برای ما ناشناخته هستند یا اطلاع چندانی از آن ها نداریم. چنین رؤیایی می تواند با مفاهیمی مثل مهاجرت، تمایل به تغییر و تحول یا تغییر رویکرد شما نسبت به زندگی اشاره داشته باشد.

کشور هایی که در رویا با آن ها رو به رو می شویم، دسته از عناصر پایه هستند که مانند یک اسم رمز ظاهر می شوند. آن ها می تواند اشاره به اطلاعات و فهرست هایی داشته باشند که در زندگی روزمره بسیار با آن ها رو به رو می شویم، و این موضوع باعث شده است تا ارزش و اهمیت آن ها را نادیده بگیریم. این رویا از شما می خواهد تا برای رفع چالش های فعلی خود، به موضوعاتی که همیشه در دسترس شما بوده اند اما برای شما اهمیتی نداشته اند مراجعه کرده و داده های مختلفی که به سادگی در اختیار ما قرار گرفته اند را مورد مطالعه قرار دهید.

برای درک مفهوم چنین سمبل هایی لازم است تا اطلاعاتی درباره ی فرهنگ و تاریخ و مردم سرزمینی که در خواب مشاهده می کنیم بپردازیم.

مجمع الجزایر ژاپن، کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است که یکی از قدرت های اصلی اقتصادی جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. ژاپن یک کشور پادشاهی است که بر مبنای قانون اساسی ژاپن اداره می شود. ژاپن کشوری کاملأ محصور شده در آب است که با مرز های آبی با کشورهای چین، کره ی جنوبی، کره ی شمالی و روسیه همسایه است. این کشور در پایان جنگ جهانی دوم تمامی متصرفات فراسوی خود، از جمله کره را که در آن زمان 4/5 درصد کل کشور را تشکیل می داد از دست داد. توکیو پایتخت ژاپن با بالغ بر 35 میلیون نفر جمعیت از بزرگ ترین و گران ترین پایتخت های جهان است.

در جنگ جهانی اول، ژاپن از متفقین بود و در جنگ جهانی دوم با متفقین می جنگید. پایان جنگ جهانی دوم برای ژاپن بسیار تلخ بود. آن ها پس از جنگی درازمدت در اقیانوس آرام، سرانجام پس از بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی، بدون قید و شرط تسلیم شدند. برآیند این جنگ خانمان سوز برای ژاپن به اندازه ای وحشتناک بود که بسیاری از تحلیل گران در توصیف آن عبارت به کلی ویران شده را به کار بردند. ژاپن پس از اشغال توسط آمریکا، با یک برنامه ی پیگیر توسعه ی صنعتی به رشد اقتصادی چشمگیری دست یافت و به یکی از بزرگترین اقتصادهای دنیا و هم چنین دومین قدرت صنعتی جهان بدل شد.

ژاپنی ها کشورشان را نیپون کوکو خطاب می کنند که به معنی خواستگاه خورشید است. از آن جا که ژاپن در شرقی ترین نقطه ی قاره ی کهن و کشور چین قرار داشته تصور می شده که اولین سرزمینی است که خورشید در آن طلوع می کند. بر این اساس با نام سرزمین آفتاب تابان مشهور شده است.

ژاپن کشوری کوهستانی است و بیشتر جزایر آن آتشفشانی و به شدت زلزله خیز است. آمار نشان می دهد که سالانه حدود 1500 زمین لرزه در ژاپن روی می دهد. با وجود اینکه تمامی کشور معتدل است، شمال آن زمستان های سرد و طولانی و پر برف دارد، در حالی که جنوب آن تابستان های بسیار گرم و زمستان های معتدلی دارد. وجود اقیانوس سبب شده است که در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن، ماهی نقش مهمی داشته باشد. رشته کوه های آتش فشانی ژاپن اغلب دارای چشمه های آب گرم طبیعی هستند. به دلیل مجاورت با اقیانوس، زلزله های شدید زیرآبی می توانند در آن جا امواج عظیم و جزر و مدی ویرانگر به نام سونامی ایجاد کند.

در مجموع، دیدن سمبل کشور ژاپن در رویا می تواند به دیدگاه های شما درباره ی تلاش، صبر و شکوفایی روانی اشاره داشته باشد. شما هم اکنون لازم است تا مهارت های مرتبط با فرهنگ مردم کشور ژاپن را در خود شناخته و تقویت کنید. هم چنین این رویا از شما می خواهد تا از خیره شدن به ضعف های خود دست برداشته و برای گسترش مهارت های خود تلاش کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...