تعبیر خواب زندان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زندان

زندان سمبل گرفتاری های فکری و روحی و مسائلیست که شما را محدود و غمگین ساخته است . زندان می تواند سمبل آن بخش از افکار شما باشد که محدود و گرفتار شده . این افکار می توانند مربوط به نوع خاصی از عقاید یا دیدگاه هایی باشد که توانایی کنار گذاشتن و آزاد شدن از آن ها را ندارید .

زندان در مواردی می تواند نشان دهنده ی یک رابطه ی عاطفی مضر باشد که به دلیل وابستگی شدید قادر به خارج شدن از آن نیستید و این وابستگی ، شما را محدود و گرفتار و غمگین ساخته است .

این خواب از شما می خواهد که دلیل وابستگی شدید خود را پیدا و درک کنید و باور کنید که خارج شدن از این رابطه در هر صورت به شما کمک خواهد کرد تا شروعی تازه داشته باشید .

سمبل زندان به شما یادآور می شود که راه رهایی از زندان هایی که با افکار خود ساخته اید ، آشتی و برقراری صلح با آن افکار ناگوار است .

زمانی که در خواب احساس کنید که بر اثر جنگ ، در یک زندان اسیر شده اید ، این خواب افکار یا افرادی را به شما یادآور می شود که همچنان از آن ها دلگیر هستید و کینه ای کهنه و قدیمی را با قدرت حفظ کرده اید .

این خواب از شما می خواهد تا از خود سوال کنید : به چه دلیل هنوز کینه های قدیمی شما را غمگین و محدود می سازد ؟ چه مسائلی شما را به یاد آن شخص یا آن اتفاقات ناراحت کننده می اندازد ؟ آن اتفاقات بر کدام جنبه از افکار یا رفتار های شما تاثیر گذاشته اند ؟ چطور می توانید این مسائل را برطرف کرده و آن افکار زائد را از زندگی خود حذف کنید ؟

زندان در حقیقت محدودیت های ساخته ی ذهن شماست . زندان بان در خواب شما کیست ؟ آن شخص به صورت سمبلیک به آن دسته از افکار شما اشاره دارد که نزدیک به آن شخص و اتفاقات مربوط به آن شخص است .

فرد هم بند شما در زندان کیست ؟ آن شخص می تواند سمبل آن دسته از افکار مشابهی باشد که در شما نیز وجود داشته و شما را درگیر و زندانی افکار سیاه و ناراحت کننده ساخته است . افکاری که در حقیقت به آن شخص مربوط شده و با ویژگی های آن شخص اشتراکات زیادی دارد .

دیدن کبوتر در خواب ، نوید رهایی و آزادیست . کبوتری در زندان ، نماد علاقه ی شما برای رهایی از این افکار است . این سمبل نشان میدهد که شما هم اکنون به دنبال راه رهایی از این افکار ناراحت کننده اید و امیدوارید که بتوانید به مرور زمان این ناراحتی ها را پشت سر گذاشته و به سرزمین های جدیدی از زندگی خود سفر کنید .

چه کسی شما را از زندان آزاد میکند ؟ آن شخص برای شما یادآور افکار رهایی بخش ، امید بخش و گره گشاست . ممکن است رفتار آن شخص برای شما نوعی الگوی مثبت محسوب شود .

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...