تعبیر خواب زمین

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زمین

زمین در اینجا به معنای خاک و زمینی که بر روی آن زندگی میکنیم می باشد. زمانی که زمین به عنوان موضوع اصلی رویای شما ظاهر میشود و چیستی زمین به عنوان یه چالش مطرح است. ممکن است زمین را با اشکال و ویژگی های متفاوتی مشاهده کنید. در این حالت باید بدانید که زمین، همان طور که در واقعیت بخش زیادی از زندگی ما را شامل می شود، در رویا نیز به بخش زیادی از افکار و درونیات ما مربوط می شود. جایی که افکار ما در بستر آن رشد یافته و اتفاقات و جزئیات زیادی را در خود ثبت کرده و شامل می شود. زمین سمبلی پرورش دهنده و فعال است و می تواند ویژگی های متفاوتی را نمایان سازد.

زمین و باروری

زمین می تواند با سمبل باروری و رشد مرتبط باشد. این باروری می تواند مستقیما اشاره به علاقه ی شما به فرزند آوری و پرورش کودک باشد و به ایده ها و چالش های شما در محیط خانواده اشاره داشته باشد. اگر باروری و زمین در رویای شما به شکلی مثبت ظاهر شوند، نشان دهنده ی این معناست که در حال حاضر ایده های شما به حد کافی رشد یافته اند و احساس میکنید که در مرحله ی عملی شدن هستند. از طرفی اگر سمبل باروری و رشد به شکلی منفی ظاهر شود، نشان دهنده ی نگرانی شما درباره ی پاسخ گویی این ایده ها و به نتیجه رسیدن آن ها می باشد.

ممکن است در این زمان و در زندگی بیداری با مشکلاتی در محیط خانواده و در رابطه با کودکان خود رو به رو شده باشید. ممکن است احساس کنید که تلاش شما برای تربیت آن ها موفقیت آمیز نبوده است. این رویا از شما می خواهد تا با شناخت مسئولیت های خود، از احساس عذاب وجدان یا نگرانی دوری کنید. اجازه ندهید که افکار منفی، از قدرت شما کاسته یا شما را نسبت به محیط اطراف دلسرد کند.

زمین و حفاری

اگر در رویا در حال حفاری باشید، بسته به این که به دنبال چه چیزی هستید و این کار را به چه شکل انجام می دهید، تفسیر متفاوتی نیز از رویا خواهید داشت. به طور کلی، حفاری اشاره به تلاش برای جست و جو در درونیات می باشد. ممکن است در این زمان به دنبال انگیزه ها و ایده های قدیمی خود باشید. ممکن است با به یاد آوردن یک موفقیت یا شکست، به دنبال دلیل به وقوع پیوستن آن باشید. این رویا به شما یادآور می شود که شناخت انگیزه ها در طول زمان می تواند کار دشوار و نسبی ای باشد. ممکن است لازم باشد تا به یافته های خود شک کرده یا درباره ی صحت آن ها مطمئن شوید.

این رویا در مواردی می تواند مشوق شما برای پیدا کردن ایده ها و تجربیات قدیمی باشد که ممکن است هم اکنون به فراموشی سپرده شده باشند. با توجه به چالش هایی که هم اکنون و در زندگی بیداری درگیر آن ها هستید، به جست و جو و کاوش بپردازید. ممکن است بسیاری از این چالش ها تکراری بوده باشند و در گذشته به راحتی از آن ها گذشته باشید. ممکن است فراموشی و گذر زمان باعث شده باشد تا احساس کنید، این چالش جدید و متفاوت بوده و توانایی عبور از آن را ندارید.

زمین و استخراج

همان طور که گفته شد، زمین می تواند به عناصر و اتفاقات زیادی همراه باشد. همان طور که در واقعیت، خاک منبع بسیاری از داشته های ما می باشد. اگر در رویا در حال استخراج ماده ای مفید و ارزشمند از زمین باشید، باید بدانید که شما به شناختی اولیه از استعداد ها و توانایی های خود رسیده اید. هم اکنون زمانی است که علاقه مندید تا درباره ی خواسته های خود وارد عمل شده و درونیات خود را بروز دهید. بسیار اهمیت دارد تا استعداد های خود را در محیطی بروز دهید که با افکار شما همخوانی داشته باشد. شاید لازم باشد تا درباره ی شغلی جدید جست و جو را آغاز کنید و به دنبال شغلی باشید که متناسب با اهداف و انگیزه های شما باشد.

اگر در رویا در حال برداشت مواد غذایی و گیاهان باشید، این رویا به غذای فکری و روانی شما اشاره دارد. این خواب نشان دهنده ی فردی متفکر است که به داده های بیرونی و به شکل خام اکتفا نمی کند. شما ممکن است در واقعیت فردی تحلیل گر، یک نویسنده، یک هنرمند یا یک شاعر باشید. این خواب، تصویری از تلاش ذهنی شما برای بهره مند شدن و لذت بردن در دنیای واقعی می باشد. شما می توانید مفید ترین اتفاق برای خودتان باشید، بدون این که از دیگران و محیط اطراف، کمک زیادی دریافت کنید. ثمره ی تلاش فکری شما می تواند برای دیگران نیز مفید و الهام بخش باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...