تعبیر خواب رستوران

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب رستوران

بسیار اتفاق می افتد که در رویا با اماکن و موقعیت های مختلفی رو به رو می شویم که شاید در واقعیت هیچ گاه آن ها را مشاهده نکرده باشیم. غذا خوری یا رستوران محلی است که در آن خوراک و نوشیدنی ارابه و می تواند در همان جا صرف شود. این سمبل با غذا و خوردن مرتبط است. غذا در رویا به طور سمبلیک به غذای روح اشاره دارد و می تواند شامل فعالیت ها و کار هایی باشد که شما را غنی، خوشحال و سرزنده می سازد. مطلوبیت خوراک ارائه شده، چیدمان مناسب و پاکی و تمیزی می تواند در کیفیت رستوران و شهرت آن نقش به سزایی داشته باشد.

رستورانی که در رویا مشاهده می کنید، می تواند به دیدگاه های شما درباره ی منابع غنی و الهام بخش، در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. گاه ممکن است که رستوران، بخشی از یک واحد بازرگانی و جهان گردی بزرگ تر باشد. این رویا می تواند به جست و جو و درک شما از لذت های درون محیط اشاره داشته باشد .

رستوران ها یا غذاخوری ها از دیدگاه نوع مشتریان، بهاری خوراک ها و کیفیت خدمات ارائه شده، به دو دسته تقسیم می شوند، اول غذا خوری های بی تکلف و ارزان قیمت که بیشتر مشتریانش از بومیان محل یا افرادی که در آن محدوده کار می کنند می باشد. در این رستوران ها، میهمانان مقید به رعایت آداب و رسوم ویژه ای نیستند و بیشتر با لباس های معمولی و غیر رسمی در غذا خوری حاضر می شوند.

دسته ی دوم غذاخوری های گران قیمت هستند. در این گونه غذاخوری ها، بهاری خوراک ها و خدمات بالاست و بسته به عرف و فرهنگ جوامع گوناگون، میهمانان با لباس رسمی یا نیمه رسمی حاضر می شوند. دیدن این سمبل در رویا با مفهوم پول و اعتماد به نفس مرتبط می باشد.

پول استعاره ای از توانایی روانی و اعتماد به نفس در رویا می باشد. زمانی که در رویا با یک رستوران گران قیمت رو به رو می شوید، می تواند به ترس یا نگرانی یا اشتیاق شما برای حضور در محیطی اشاره داشته باشد که نیازمند اعتماد به نفس بالایی است.

ارائه ی غذا در رستوران با همکاری همه ی کارمندان رستوران انجام می شود. در این جا باید توجه داشته باشید که تمام انسان هایی که در رویای خود مشاهده می کنید، سمبل بخشی از شخصیت شما هستند. چینش ادوات غذاخوری، ارائه ی منو و دریافت سفارش از میهمانان و ارائه ی غذا به ایشان، تحویل صورت حساب، دریافت وجه و در پایان مرتب ساختن و پیراستن میز از وظایف کارکنان رستوران است. غذا خوری سلف سرویس گونه ای از غذا خوری است که در آن خود میهمانان از خویشتن پذیرایی می کنند.

هم چنین غذا خوری ها ممکن است گونه ی ویژه ای از خوراکی ها را ارائه دهند مانند خوراک های دریایی، خوراک های گیاهی، و یا خوراک های ویژه ی ملت ها و اقوام گوناگون. تمام جزئیاتی که در رویا مشاهده می کنید می تواند بازگو کننده ی بخشی از امیال، ترس ها، خاطرات یا دیدگاه های شما باشد.

باید توجه داشت که چنین رویایی با سمبل غذا مرتبط است. غذا در رویا به صورت یک سمبل روانی ظاهر می شود و اشاره به داده هایی دارد که غذای روح شما را تامین می کنند. این داده ها کمک میکنند تا از مشکلات روانی دور شده و احساس پوچی را از بین ببرید. برای روان بسیار اهمیت دارد که این خوراک به طور مرتب تامین شود.

 فرقی نمی کند که شما تا چه اندازه ی در زمینه ی مالی یا رفاه پیشرفت کرده باشید. تفاوتی ندارد که در کدام مرحله از زندگی خود هستید. روان شما مرتبا نیاز به تغذیه دارد و این نیاز به را صورت چنین سمبل هایی وارد رویا ها و خواب های شما می کند و از شما می خواهد تا به او توجه کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...